Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

LDz plāno trim gadiem iegādāties degvielu par 5,387 miljoniem eiro autotransporta vajadzībām

Foto: “Pixabay.com”.

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) prognozējoši par 5,387 miljoniem eiro plāno trim gadiem iegādāties degvielu autotransporta vajadzībām, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepirkums sadalīts 38 daļās.

Iepirkuma dokumentācija liecina, ka lielākā iepirkuma daļa ietver degvielas iegādi Rīgai, Cēsīm, Daugavpilij, Jelgavai, Jūrmalai, Liepājai, Madonai, Rēzeknei, Tukumam, Ventspilij un Valmierai, kopumā veidojot 4,504 miljonus eiro.

Savukārt prognozējoši par 152 512 eiro plānots iegādāties degvielu Jēkabpilij, par 64 766 eiro – Vecumniekiem, par 66 270 eiro – Saldum un par 52 888 – Olainei. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Prognozējoši degvielas iegādes izmaksas pārsniegs 30 000 eiro arī Salaspilij, Krāslavai, Gulbenei, Līvāniem, Ogrei un Ludzai. Savukārt prognozējoši 20 000 eiro robežu pārsniegs degvielas iegāde Talsiem, Siguldai, Skrīveriem, Pļaviņām un Saulkrastiem, bet 10 000 eiro robežu – Ugālei, Kārsavai, Aizkrauklei, Viļāniem, Aglonai, Koknesei, Dobelei, Lielvārdei un Skrundai.

Degvielas iepirkumā atsevišķi izdalīta arī Daudzeva, Iecava, Ķegums, Sēlpils, Ādaži, Ilūkste, Stende, Kandava, Valle, Preiļi, Pūre, Sērene un Višķi.

Uzņēmums pārstāve Agnese Līcīte aģentūru LETA informēja, ka termiņš piedāvājumu iesniegšanai ir 2022.ggada 9.maijs, bet paredzētais līgumu darbības laiks ir trīs gadi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa pauda, ka iepirkums tiek organizēts, lai nodrošinātu ar degvielu tehnoloģisko autotransportu, traktorus, ekskavatorus, mazās mehanizācijas un citu tehniku.

Līcīte norādīja, ka arī iepriekš iepirkums par degvielas iegādi autotransporta vajadzībām tika noslēgts uz trim gadiem. Šobrīd spēkā esošo līgumu darbības termiņš beigsies šogad jūnija beigās.

Pirms trim gadiem, 2019.gadā līgumu par degvielas piegādi LDz noslēdza par 5,119 miljoniem eiro. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LDz ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitassabiedrības – “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, “LDz Cargo”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums “LDz ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums “LDz apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums “LDz loģistika”.

LETA

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.