Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Notiks dabas lieguma “Lubāna mitrājs” dabas aizsardzības plāna sabiedriskā apspriešana, sanāksme būs arī Gulbenē

Foto: Pārsla Konrāde.

No 9.janvāra līdz 8.februārim notiks īpaši aizsargājamās dabas teritorijas, “Natura 2000” teritorijas, dabas lieguma “Lubāna mitrājs” dabas aizsardzības plāna 2023.-2035.gadam sabiedriskā apspriešana, aģentūru LETA informēja SIA “Enviroprojekts”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dabas liegums “Lubāna mitrājs” atrodas Madonas novada Barkavas, Ošupes un Indrānu pagastu, Gulbenes novada Daukstu un Stradu pagastu, Balvu novada Rugāju, Lazdukalna un Bērzpils pagastu, Rēzeknes novada Gaigalavas, Nagļu un Dekšāres pagastu, kā arī Varakļānu novada Varakļānu pagasta teritorijā.

Dabas lieguma “Lubāna mitrājs” dabas aizsardzības plāna sabiedriskās apspriešanas sanāksmes notiks 30.janvārī plkst. 17.00 Gulbenes novada pašvaldības ēkas trešā stāva zālē, Gulbenē, Ābeļu iela 2, 31.janvārī plkst. 17.00 Degumnieku tautas nama telpās, Madonas novada Degumniekos, Skolas iela 4.

Dabas aizsardzības plāna sabiedriskā apspriešana 1.februārī plkst. 10.00 notiks Varakļānu kultūras namā, plkst.14 Bērzpils saieta namā, plkst. 17.00 Gaigalavas kultūras namā Rēzeknes novada Gaigalavā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 9.janvāra ar plānu būs iespējams iepazīties elektroniski vietnē “www.enviro.lv” un ar tā drukātu versiju un saistītajiem dokumentiem interesentiem individuāli būs iespējams iepazīties sabiedriskās apspriešanas sanāksmju vietās, iepriekš norādītajos datumos un vietās.

Izteikt viedokli un sniegt priekšlikumus par plānu varēs sanāksmēs vai rakstiski līdz 8.februārim, adresējot tos plāna izstrādātājam SIA “Enviroprojekts” Mazā Nometņu iela 31, Rīga, LV-1002, vai uz e-pastiem “info@enviro.lv”, “lubans@enviro.lv”.

Dabas aizsardzības plāna izstrāde tiek veikta Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projektā “Priekšnosacījumu izveide labākai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai Latvijā” jeb dabas skaitīšanas gaitā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānu 2023.-2035.gada periodam Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā izstrādā SIA “Enviroprojekts”.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Enviroprojekts” apgrozījums 2021.gadā bija 382 216 eiro, peļņa – 16 367 eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder Pēterim Blumatam un Valdim Felsbergam. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2846 eiro.

LETA

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.