Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Par dzīvi pansionātā var pastāstīt tiesībsargam vēl līdz 26. martam

Ņemot vērā sabiedrības interesi, kā arī daudzpusīgos pieredzes stāstus, tiesībsargs gaidīs zvanus un ziņas par dzīvi pansionātā vēl līdz 26. martam! Tā kā par nedēļu ir pagarināts periods, kurā var ziņot tiesībsargam. Ikviens aicināts nepalikt vienaldzīgs un sazināties ar Tiesībsarga biroju:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. zvanot, sūtot īsziņas, “WhatsApp” ziņas uz telefona nr. 29596075 darbdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 (ja, zvanot uz norādīto numuru, speciālists uzreiz neatbild, iespējams, runā ar citu cilvēku. Speciālists atzvanīs, tikko kā tas būs iespējams.);
  2. rakstot vēstules uz e-pastu “pansionati@tiesibsargs.lv”.

Sarunās tiesībsargs vēlas uzzināt pieredzi – gan labo, gan arī slikto. Šobrīd aktualizējušās trīs tēmas: darbinieku attieksme, aprūpe (sociālā un veselības) un jēgpilnas ikdienas aktivitātes.

Jau šobrīd tiek saņemtas ziņas gan no pašiem pansionātu iemītniekiem, gan viņu tuviniekiem, gan no bijušajiem un esošajiem pansionātu darbiniekiem.

Tiek saņemta informācija, kas sakrīt ar jau līdz šim apmeklējumos novēroto, kā arī ziņas par jauniem apstākļiem un iestādēm, kas iepriekš nav bijušas tiesībsarga redzeslokā. Tomēr šie stāsti ļauj uzzināt, labāk izprast, kā pansionātā jūtas ikviens – par ko, iespējams, tiesībsarga apmeklējumos neuzdrošinās stāstīt ne pansionāta iemītnieki, ne darbinieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šie pieredzes stāsti palīdzēs plānot tiesībsarga turpmāko rīcību.

Vairāk par kampaņu iespējams uzzināt: ej.uz/pansionati2023

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.