Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Parlaments aicina uz Atvērto durvju dienu Saeimas kārtības ruļļa simtgades zīmē

Foto: Saeima.

29.septembrī ikviens interesents aicināts apmeklēt Saeimas namu Atvērto durvju dienā, lai Saeimas kārtības ruļļa simtgadē uzzinātu par likumdevēja darba organizāciju cauri laikiem. Saeimas nams apmeklētājiem būs atvērts no pulksten 10.00 līdz 18.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad aprit 100 gadi, kopš parlaments pieņēma Saeimas kārtības rulli – likumu, kurā apkopotas parlamenta darba procedūras un noteikumi. Atvērto durvju dienas apmeklētāji varēs aplūkot Saeimas kārtības ruļļa simtgadei veltītu ekspozīciju, kā arī uzzināt, kāpēc Saeimas sēžu vadītājam ir īpašs amata rīks – āmuriņš. Tāpat Saeimas nama viesi varēs apskatīt parlamenta telpas – Sēžu zāli, kur ik nedēļu uz sēdi pulcējas parlamenta deputāti, kā arī greznās reprezentācijas zāles.

Viesojoties Saeimas namā, apmeklētāji varēs iegūt informāciju arī par parlamenta projektiem jauniešiem – fotokonkursu “Mans Brīvības piemineklis”, “Jauniešu Saeimu” un skolu programmu “Iepazīsti Saeimu”.

Ikviens interesents varēs bez maksas nosūtīt īpašu pastkarti uz jebkuru vietu Latvijā, kā arī nofotografēties fotostūrītī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saeimas nams apmeklētāji aicināti ierasties gan grupās, gan individuāli. Ņemot vērā, ka Saeimas ēkā vienlaikus var atrasties ierobežots apmeklētāju skaits, priekšroka būs tiem, kuri savu apmeklējumu būs pieteikuši iepriekš.

Interesenti Saeimas apmeklējumam aicināti pieteikties līdz šī gada 25.septembrim. Papildu informācija par pasākumu: https://www.saeima.lv/lv/sabiedribas-lidzdaliba/atverto-durvju-diena-saeima

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.