Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Piedāvā iespēju visus nomedītos medījamo sugu dzīvniekus reģistrēt aplikācijā “Mednis”

Valsts meža dienests medību tiesību lietotājiem piedāvā iespēju reģistrēt visus nomedītos medījamo sugu dzīvniekus mobilajā aplikācijā “Mednis”. Tam ir nepieciešams slēgt administratīvo līgumu ar dienestu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkrētā administratīvā līguma izpildē ir līdzīgas prasības kā šobrīd noteikts mežacūku medībām. Tas nozīmē, ka Medību noteikumu prasības ir izpildītas tad, ja nomedītais un ievainotais medījamās sugas dzīvnieks ir reģistrēts un informācija par to nosūtīta Valsts meža dienestam, izmantojot mobilo aplikāciju “Mednis”.

Iespēja reģistrēt nomedītos dzīvniekus mobilajā lietotnē palīdzēs samazināt administratīvo slogu un iegūt precīzākus datus par medījamo dzīvnieku populācijām. Tāpat lietotnē būs pieejama informācija par aktuālajiem limitēto medījamo dzīvnieku apjomiem medību iecirknī. Slēdzot līgumu un izmantojot lietotni, medniekiem nebūs jāiesniedz dienestā nomedīto dzīvnieku reģistrācijas žurnāls un informācija par izlietotajām medību atļaujām. Tāpat nebūs prasības obligāti marķēt nomedītos aļņus un staltbriežus ar fiziskiem marķieriem.

Pirms administratīvā līguma slēgšanas konkrētā medību tiesību lietotāja mednieki vienojas, ka turpmāk medību procesā visi izmantos mobilo aplikāciju “Mednis”. Tikai tad medību tiesību lietotāja pārstāvis nosūta uz Valsts meža dienesta e-pasta adresi pasts@vmd.gov.lv brīvas formas iesniegumu ar lūgumu slēgt līgumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.