Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Zināmi mednieku eksāmenu norises datumi pirmajā ceturksnī

Foto: “Pexels”.

Valsts meža dienests publicējis grafiku mednieku un medību vadītāju eksāmeniem 2024. gada pirmajam ceturksnim. Tas pieejams Valsts meža dienesta tīmekļvietnē un informācijas sistēmā Meža valsts reģistrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar mednieku un medību vadītāju eksāmenu grafiku 2024. gada pirmajam ceturksnim var iepazīties Valsts meža dienesta tīmekļvietnes “Medību” apakšsadaļā pie saistītajiem dokumentiem, izvēloties failu “Mednieku eksāmenu grafiks un norises vietas”. Eksāmenu grafiks pieejams arī Meža valsts reģistrā. Valsts meža dienests lūdz ņemt vērā, ka eksāmenu norises grafikā var tikt veiktas izmaiņas.

Iepriekš mednieku kandidātiem, piesakoties eksāmenam, Valsts meža dienestā bija jāiesniedz izziņa par apmācību beigšanu. Sākot ar 2023.gada 1.janvāri, informāciju dienestam nodod apmācību iestādes, un, tiklīdz tā reģistrēta Meža valsts reģistrā, kandidātam ir iespēja eksāmenam pieteikties turpat tiešsaistē.

Mednieka un medību vadītāja kandidāta teorētisko zināšanu pārbaudījums notiek elektroniskā veidā Meža valsts reģistrā. Uz pārbaudījumu ierodas, ņemot līdzi personu apliecinošu dokumentu un rīku, kas ļauj autentificēties ar portāla Latvija.lv vienotās pieteikšanās moduli, piemēram, internetbankas autentifikācijas rekvizītus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties un veikt valsts nodevas apmaksu mednieka vai medību vadītāja kandidāta teorētisko zināšanu pārbaudījumam Meža valsts reģistrā iespējams ne vēlāk kā 24 h pirms norādītā eksāmena sākuma laika, savukārt praktisko iemaņu pārbaudījumu pieteikšanai ierobežojumu nav. Piesakoties eksāmeniem, persona var pieteikt arī mednieka apliecības izgatavošanu, lai pēc sekmīgi nokārtotiem eksāmeniem to varētu saņemt pēc iespējas ātrāk.

Valsts meža dienests astoņās struktūrvienībās ir uzstādījis datorus teorijas eksāmenu kārtošanai:

Cesvainē – Dārzu iela 4, Cesvaine, Madonas nov., LV-4871,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daugavpilī – Kr. Valdemāra iela 7, Daugavpils, LV-5401,

Gulbenē – Pamatu iela 14, Gulbene, LV-4401,

Inčukalnā – Miera iela 2, Inčukalns, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavā – Tērvetes iela 91D, Jelgava, LV – 3008,

Jēkabpilī – Mežrūpnieku iela 2a, Jēkabpils, LV-5201,

Rēzeknē- Rēznas iela 6, Rēzekne, LV-4603,

Ventspilī – “Atpūtnieki”, Skaras, Tārgales pag., Ventspils nov., LV-3621.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.