Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Saeima: konfiscētos transportlīdzekļus varēs ziedot Ukrainai

Par likumprojekta virzību Saeimā atbildīgās Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Raimonds Bergmanis (no kreisās). Foto: Reinis Inkēns (Saeima).

Saeima ceturtdien, 16.februārī, pieņēma par steidzamiem atzītos grozījumus Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā. Tie paredz iespēju valstij piekritīgos transportlīdzekļus bez atlīdzības nodot Ukrainas valdības īpašumā – vispārējam atbalstam Ukrainas sabiedrībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pašlaik dzērājšoferiem konfiscētos transportlīdzekļus varam realizēt, pārdodot, nododot pārstrādei vai izjaukšanai rezerves daļās, tomēr redzam, ka esošajos apstākļos tie būtu noderīgs atbalsts Ukrainas iedzīvotājiem,” atzīmēja par likumprojekta virzību Saeimā atbildīgās Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Raimonds Bergmanis.

Noteikts, ka lēmumu par valstij piekritīgo transportlīdzekļu nodošanu katrā konkrētā gadījumā pieņems Ministru kabinets atbilstoši noteikumiem par kārtību, kādā valsts kustamo mantu nodod bez atlīdzības ārvalstu valdību un starpvalstu organizāciju īpašumā. Transportlīdzekļu nodošanas procesu plānots organizēt ar biedrības starpniecību, kura sadarbojas ar Ukrainas valdību un ir saņēmusi konkrētus lūgumus palīdzības sniegšanai, pausts likuma anotācijā.

Likums stāsies spēkā nākamajā dienā pēc tā izsludināšanas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Visu tikai Ukrainai.Vairs jau neredz robežas.Nu varbūt Latvija paliks par Ukrainu.Visu prom.Pašiem neko nevajag.Miljonus vērtas medicīnas iekārtas jau aizgrūda.Pašiem medicīna galīgā pakaļā.Skumji.

    8
    6
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.