Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sakarā ar Vidzemes šosejas pārbūvi no Melturiem līdz Rīdzenei jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Foto: “Lvceli.lv”.

Cēsu novadā sākas Vidzemes šosejas (A2) pārbūve posmā no pagrieziena uz Cēsīm Melturos (P20) līdz Rīdzenei (77,24.–88,10. km). Būvdarbi turpināsies līdz 2024. gada rudenim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VSIA Latvijas Valsts ceļi informē, ka jau no 13.jūnija tur ieviesīs piecus ar luksoforu regulētus posmus, paredzamais būvdarbu posma šķērsošanas laiks būs 55 minūtes. Maksimālā ātruma ierobežojums visā posmā 70 km/h, darba zonā – 50 km/h. VSIA Latvijas Valsts ceļi aicina autovadītājus rēķināties ar papildu laiku ceļā, ievērot posmā noteiktos satiksmes ierobežojums un luksofora signālus.

Sākot no jūlija, atsevišķi posmi, kuros pēc būvprojekta paredzēta vājas nestspējas grunšu nomaiņa, tiks slēgti satiksmei, un apbraukšanu organizēs pa reģionālajiem autoceļiem Valmiera–Cēsis–Drabeši (P20) un Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30).

Būvdarbu ietvaros pilnībā pārbūvēs esošo ceļa konstrukciju, izbūvējot salturīgo slāni, šķembu pamatu un asfaltbetona segumu trīs kārtās. Pārbūvētās ceļa segas kalpošanas laiks būs 20 gadu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat tiks atjaunota Lejasgrāvja caurteka, sakārtota ūdens atvade no ceļa, atjaunotas autobusu pieturvietas un ceļu aprīkojums.

Darbu sākumā ceļa nodalījuma joslu attīrīs no krūmiem, raks grāvjus un frēzēs veco asfaltbetona segumu. Lejasgrāvja šķērsošanai uzstādīs pagaidu tiltu, pa kuru novirzīs satiksmi būvdarbu laikā.

Būvdarbus veic piegādātāju apvienība ACBR-SB par līgumcenu 15 607 090,62 eiro (ar PVN). Būvuzraudzību nodrošina SIA Būvju profesionālā uzraudzība. Pārbūves projekta autors ir SIA Projekts EAE.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.