Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Šova “Lauku sēta” jaunajai sezonai tiek meklētas Vidzemes saimniecības

Publicitātes foto.

Kaplēt, ravēt, būvēt – “Lauku sētā” kā allaž darbu daudz! Iemīļotais šovs izsludina Vidzemes saimniecību pieteikšanos jaunajai sezonai. Ja tev ir kārtīga lauku sēta ar mājlopiem, kurā netrūkst ne darbu, ne atpūtas iespēju, piesaki to šova jaunajai sezonai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šovam tiek meklēta saimniecība, kurā darbu netrūkst un jāveic visdažādākie uzdevumi – jāravē vagas, jākopj lopiņi, jāvāc siens un daudz kas cits. Vēlamai saimniecības sastāvdaļai ir jābūt arī atpūtas iespējām – ja ir pirts, sporta laukums vai dīķis, čaklie “Lauku sētas” dalībnieki pēc garas dienas priecāsies atvilkt elpu un kārtīgi atpūsties pirms jauna darba cēliena. Piesaki savu saimniecību, un “Lauku sētas” rosīgie dalībnieki ar vadītāju Jāni Rāznu priekšgalā, iespējams, būs klāt.

“No saimniecībām sagaidām darbu daudzveidību. Šogad īpaši gaidām pieteikumus no saimniecībām, kurās ir tās garās biešu un kartupeļu vagas, kur gaidāma siena talka, kur upenes jāsavāra zaptē, jāmarinē gurķi un tomāti želejā jāliek pēc vecmāmiņas receptes, kur jārūpējas par mājlopiem, pagalmu piekladzina mājputni un rītos modinātāja vietā var dzirdēt gaiļa dziesmu. Ja tev ir tāda lauku sēta un esi prasīgs, bet tajā pat laikā pietiekami nebēdnīgs un atraktīvs saimnieks, kas dalībniekiem spēj gan darbu dot, gan pēc darba iepriecināt ar pelnītu atpūtu, tad piesaki savu saimniecību “Lauku sētai”. Vēl tavā lauku sētā būtu jābūt izbalsošanas šķūnim vai kādai citai vietai, kur tādu iekārtot, kā arī iespējai civilizēti izmitināt 12 dalībniekus,” stāsta šova producente Indra Miziša.

Ja tev pieder saimniecība Vidzemē, kurā noderētu palīdzīgas rokas – piesakies! Šova filmēšana norisināsies jūlijā, bet pie nākamās paaudzes televīzijas “Go3” un kanāla “TV6” skatītājiem šovs nonāks augustā. Pieteikuma anketu meklē šeit

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.