Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

VARAM turpina autoceļu investīciju programmu – atjaunos un pārbūvēs valsts reģionālos un vietējos autoceļus 210 km garumā

Foto: Renārs Koris.

8.novembrī Ministru kabinetā atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto informatīvo ziņojumu par valsts reģionālo un vietējo autoceļu atjaunošanu un pārbūvi 210 km apjomā, kas tiks segta no Atveseļošanas un noturības mehānisma (ANM) finansējuma 92 300 000 eiro. Tā ir daļa no kopējā investīciju apjoma 300 000 000 eiro, kas tiek ieguldīts valsts autoceļu sakārtošanā, lai nodrošinātu iedzīvotāju mobilitāti labākai pašvaldību administratīvo centru sasniedzamībai, uzlabojot piekļuvi darbavietām, valsts un pašvaldību sniegtajiem izglītības, veselības, kultūras, sociālajiem un citiem pakalpojumiem pēc administratīvi teritoriālās reformas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VARAM informē, ka līdz šim jau veikti valsts budžeta ieguldījumi 91,9 milj. eiro apmērā valsts reģionālo un vietējo autoceļu posmu atjaunošanā un pārbūvē ar kopējo garumu 478 km, tajā skaitā 75,44 km garumā attiecināmi ANM finansējuma ietvaros 2022.gadā.

Ceļu atjaunošanu no ANM finansējuma plānots veikt turpmākajos gados – līdz 2024.gada beigām.

Ar indikatīvi ANM investīcijas ietvaros pārbūvējamo un atjaunojamo valsts reģionālo un vietējo autoceļu posmu pamatsarakstu ar ceļu posmiem 243,76 km apjomā, rezerves sarakstu ar ceļu posmiem 256,50 km apjomā un pabeigtiem ceļu posmiem 75,44 km apjomā var iepazīties šeit.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.