Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vēlēšanas: Apvienība “Attīstībai/Par!” pirmā iesniedz savu kandidātu sarakstu un programmu 14. Saeimas vēlēšanām

Publicitātes foto.

Trešdien, 13.jūlijā, sākās un līdz 2.augustam turpināsies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 14. Saeimas vēlēšanām, kas notiks šā gada 1. oktobrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kandidātu saraksti iesniedzami Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK), un ar pieteiktajiem sarakstiem pēc to pieņemšanas varēs iepazīties vietnē https://sv2022.cvk.lv

Pirmā savu deputātu kandidātu sarakstu un priekšvēlēšanu programmu 14.Saeimas vēlēšanām CVK iesniedza apvienība “Attīstībai/Par!”. Pārbaudot iesniegtos dokumentus, komisija konstatējusi, ka visa nepieciešamā informācija norādīta korekti, un iesniegumu pieņēmusi.

Apvienības “Attīstībai/Par!” sarakstā Vidzemes vēlēšanu apgabalā ar 13. kārtas numuru ir Gulbenes novada domes deputāts Aivars Circens. Viss saraksts ŠEIT

“Pirmie iesniedzam sarakstu, tāpēc ka esam spēcīgs politiskais spēks un esam gatavi vēlēšanām – visiem labi pazīstami, enerģiski un grūtībās pārbaudīti politiķi. Bez kurnēšanas esam uzņēmušies vadīt grūtākās nozares – veselība, aizsardzība, iekšlietas, vide. Esam pieredzējuši un pārvarējuši smagas krīzes, zinām, kā rīkoties sarežģītās situācijās – Covid 19, Baltkrievijas robeža, palīdzība Ukrainai. Mūsu vadībā nacionālā, ekonomiskā un sociālā drošība būs pamats stabilai, bet straujākai valsts attīstībai turpmāk. Mūsu sarakstā ir līdzsvars starp pieredzējušiem politiķiem un kandidātiem, kam šīs būs pirmās vēlēšanas, jo uzskatām, ka politika nedrīkst būt noslēgta vide un jauni cilvēki vienmēr rada pievienoto vērtību un motivē,” vēlētājiem sniegto izvēli raksturo veselības ministrs Daniels Pavļuts, kurš pārstāvēja apvienību CVK.
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, iesniedzot priekšvēlēšanu programmu, uzsvēra rūpīgo attieksmi tās tapšanas procesā: “Pie mūsu priekšvēlēšanu programmas esam strādājuši no šī gada sākuma, darba grupās apspriežot idejas un gala versiju apstiprinot gan katras apvienību veidojošās partijas lēmējinstitūcijās, gan visas apvienības līmenī.”
Kopā visos piecos vēlēšanu apgabalos vēlētāji varēs balsot par 115 “Attīstībai/Par!” deputātu kandidātiem.Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Cik ļoooti zilajiem paristiem gribas palikt pie siles! Nāks rudentiņš un būs “jāzāģē” šmovidgultu miljoni. Un šitie jau berzē sasvīdušās roķeles.

  2. Redzot šo zilo,lezbiešu un korumpētu ministru sarakstu nav jābrīnās ka valsts ir miljardos parādu un izmirst, jo šitiem jau bērni nedzimst un nav vajadzīgi.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.