Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemē īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Valmieras un Gulbenes apkārtnē

Foto: LAU.

Pirmdien uz plkst. 12.00 sniega un sniegputeņa dēļ visā valstī ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, īpaši apgrūtināti tie ir Ventspils šosejas (A10) posmā no Kūdras līdz Usmai, Liepājas šosejas (A9) posmā no Apšupes krustojuma līdz Anneniekiem un no Skrundas līdz Kalvenei. Sniegotos ceļa posmu attīra no sniega, slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem, uz ceļiem strādā 76 ziemas tehnikas vienības. Par to informē VSIA Latvijas Valsts ceļi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana visā Latvijā. Īpaši apgrūtināta braukšana pa reģionālajiem un vietējiem autoceļiem Kurzemē ir Talsu, Tukuma un Skrundas apkārtnē, Vidzemē – Valmieras un Gulbenes apkārtnē, Latgalē – Daugavpils, Krāslavas, Preiļu, Ludzas un Rēzeknes apkārtnē.

Meteorologi brīdina, ka Kurzemē snigšana un putināšana turpināsies arī dienas laikā, savukārt valsts centrālajā daļā ir iespējams apledojums.

VSIA Latvijas Valsts ceļi atgādina, ka snigšanas laikā sniega kārta un apledojums veidojas atkārtoti un aicinām plānot papildu laiku ceļā. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Uzturēšanas darbi tiek veikti prioritārā secībā, sākumā strādājot uz galvenās, tad reģionālās un pēc tam uz vietējās nozīmes autoceļiem. Uzturēšanas darbu mērķis ir iespēju robežās uzlabot braukšanas apstākļus, taču ar tiem nevar novērst ziemu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc snigšanas beigām valsts galvenie autoceļi no sniega ir jānotīra trīs stundu laikā, savukārt uz mazāk noslogotiem ceļiem šiem darbiem tiek dots līdz pat 24 stundām.

VSIA Latvijas Valsts ceļi atgādina, ka ceļi ar grants segumu ziemā tiek uzturēti ar piebraukta sniega kārtu.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem VSIA Latvijas Valsts ceļi aicina informēt, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.