Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Baltijas gada advokātu birojs – Ellex Kļaviņš

Jau otro gadu pēc kārtas advokātu biroju apvienība “Ellex” ir atzīta par Baltijas gada advokātu biroju prestižajā Eiropas vadošā juridiskā izdevuma “The Lawyer” Eiropas balvu pasniegšanas ceremonijā. Tas ir atzinīgs novērtējums, kas apliecina advokātu biroju apvienības darba augsto kvalitāti visā Baltijas mērogā.

Par balvu

The Lawyer ir viena no prestižākajām balvām, kas kandidātus vērtē 24 kategorijās, tās žūrijā ir augstākā līmeņa eksperti – starptautisku advokātu biroju vadošie partneri un starptautisku uzņēmumu juristi. Starp būtiskākajiem vērtēšanas kritērijiem jāmin nozīmīgi darba sasniegumi, novatoriski pārrobežu sadarbības projekti, vienlīdzības principu ievērošana darba tiesiskajās attiecībās, ieguldījums darbinieku attīstībā, ilgtermiņa attīstības plāni un tehnoloģiju izmantošana sniegto pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanā.

Šī balva tiek pasniegta jau 12 gadus, un tās mērķis ir saglabāt izcilas kvalitātes juridisko pakalpojumu līmeni Eiropā.

“Ellex” ekspertu komanda ir pagodināta būt starp vadošajiem Eiropas advokātu birojiem un saņemt šo balvu jau otro gadu pēc kārtas, vienlaikus tā ir arī motivācija neapstāties pie sasniegtā un arvien turpināt nodrošināt klientiem augstākā līmeņa juridiskos pakalpojumus. Divi no trim advokātu biroju apvienības “Ellex” birojiem šogad atzīmē 30. gadadienu, tai skaitā Latvijas advokātu birojs “Ellex Kļaviņš”. Šo gadu laikā birojs piedzīvojis ievērojamu attīstību un izaugsmi, vienmēr atrodoties starp vadošajiem advokātu birojiem Latvijā, taču pēdējos gados īpaši ticis attīstīts digitālās kompetences līmenis, lai klientiem spētu sniegt modernu pieeju juridisko jautājumu risināšanā.

Juridiskās nozares attīstība

Strauja informācijas tehnoloģiju attīstība ir ietekmējusi visas nozares. Daudzus ikdienas darbus jau šobrīd ir iespējams paveikt ar dažādu tehnoloģiju un mākslīgā intelekta palīdzību. Arī advokātu biroji meklē jaunas iespējas, kā augt līdzi laikam, kā atvieglot ikdienu un uzlabot juridisko pakalpojumu kvalitāti, izmantojot dažādas tehnoloģijas un viedos risinājumus. Taču jāatzīst, ka mākslīgais intelekts juridiskajā nozarē var tikt izmantots tikai kā palīglīdzeklis, jo analītiska darba veikšanā bez cilvēka prāta nav iespējams iztikt. Piemēram, mākslīgā intelekta tehnoloģiju izmantošana tieslietu nozarē var paātrināt tiesvedību un ļaut pieņemt racionālākus lēmumus, tomēr galīgie tiesas lēmumi ir jāpieņem un rūpīgi jāpārbauda cilvēkiem.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.