Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: 5 faktori, ko izvērtēt pirms terases būvniecības

Publicitātes foto.

Terase ir vienlaikus gan skaists, gan praktisks piemājas teritorijas papildinājums. Ja terasi tiek plānots būvēt kā daļu no mājas, parasti tai nav nepieciešama atsevišķa būvatļauja. Tomēr, lai izvairītos no pārsteigumiem, informāciju par prasībām attiecībā uz būvatļauju ieteicams noskaidrot iepriekš.

Ja terasi plānojat būvēt pašu spēkiem, ir vairāki faktori, ko ņemt vērā, lai viss izdotos, kā cerēts.

Materiāls

Lai terase ne tikai labi izskatītos, bet arī saglabātu savu kvalitāti ilgtermiņā, jāizvēlas terases dēļi, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām. Konsultējieties ar speciālistiem un izvēlieties vajadzībai atbilstošus risinājumus.

Aprīkojums

Laicīgi jāsagādā arī terases būvniecībai nepieciešamais aprīkojums. Šim darbam vajadzīgos instrumentus var arī iznomāt, tādā veidā samazinot ar terases būvniecību saistītās izmaksas.

Stiprinājumi

Svarīgi ir arī izvēlēties atbilstošus stiprinājumus. Tās var būt, piemēram, nerūsējošā tērauda skrūves, kā arī citi terases būvniecībai piemēroti risinājumi. Konsultējieties ar profesionāļiem, lai izvēlētos labāko variantu.

Rasējums

Pirms terases būvēšanas pārliecinieties, ka Jums ir skaidrs būvniecības plāns. Uzņēmumi, kas nodarbojas ar terases dēļu tirdzniecību, var piedāvāt arī rasējumus, kas atvieglos darbu.

Laikapstākļi

Ņemot vērā, ka terases būvniecība notiek ārpus telpām, svarīgi ir arī laikapstākļi. Ērtāk to veikt labos laikapstākļos.

”VT TIMBER”- kvalitatīvi terases dēļi un citi risinājumi

Ja ir nepieciešami labi terases dēļi, ieskatieties uzņēmuma ”VT TIMBER” piedāvājumā, kur atradīsiet kvalitatīvus risinājumus visām prasībām.

Izvēlei:

  • Priedes, egles un Sibīrijas lapegles dēļi, kas ražoti no rūpīgi atlasītiem kokmateriāliem;
  • Zaļi un brūni dēļi no augstspiedienā impregnētas, kā arī neimpregnētas koksnes. Impegrēšana nodrošina lielāku materiāla izturību.

Terases dēļi ir pieejami dažādos platumos, ļaujot katram izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu. Būtiski ir arī tas, ka dēļi piemēroti ne tikai terases būvniecībai – tos var izmantot arī saunas, balkona vai pirts būvniecībai.

Kāpēc izvēlēties ”VT TIMBER”?

”VT TIMBER” nodrošina kvalitāti – terases dēļi ir labs ilgtermiņa risinājums. Uzņēmums piedāvā lielisku cenas un kvalitātes attiecību, kā arī pasūtījuma piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Ieskatieties un uzziniet vairāk – www.vttimber.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.