Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Bigbank sāk piedāvāt automašīnu un iekārtu līzingu uzņēmumiem

Paplašinot uzņēmumiem pieejamo produktu klāstu, Bigbank Latvija sākusi piedāvāt līzingu jaunu un lietotu automašīnu, kā arī iekārtu un tehnikas iegādei. 

Auto līzings paredz iespēju iegādāties jaunu vai lietotu vieglo automašīnu uzņēmuma vajadzībām, saņemot līzinga finansējumu līdz 60 tūkstošiem eiro. Maksājumu iespējams sadalīt pat uz 84 mēnešiem. Izvēloties līzinga termiņu jāņem vērā vien tas, ka termiņa beigās automašīna nedrīkst būt vecāka par 15 gadiem. Klientiem pieejams gan finanšu, gan operatīvais līzings. Operatīvā līzinga gadījumā maksimālais līguma termiņš ir 72 mēneši un iegādes brīdī jāveic pirmā iemaksa vismaz 10% apmērā no transportlīdzekļa iegādes cenas. Uzreiz pēc jaunā produkta ieviešanas jau noslēgts pirmais darījums. Tā rezultātā ēdināšanas nozares uzņēmums MJS Group SIA tika pie jaunas automašīnas Hyundai i10, ko piegādāja Skandi Motors.

Iekārtu un tehnikas līzings paredzēts būvniecības, lauksaimniecības, mežizstrādes, metālapstrādes, poligrāfijas, noliktavu un cita veida tehnikas un aprīkojuma iegādei. Līzinga finansējuma apmērs var sasniegt 150 tūkstošus eiro, bet lauksaimniecības tehnikas iegādei iespējams noformēt finansējumu līdz pat 350 tūkstošu eiro . Maksimālais līzinga periods ir 84 mēneši un tā noslēgumā iekārta nedrīkst būt vecāka par 15 gadiem. Līzingam var pieteikties Latvijā reģistrēti uzņēmumi, kuriem saimnieciskās darbības pieredze ir vismaz 6 mēneši un kuriem nav nenokārtotu maksājumu parādu. Būvniecības uzņēmumiem prasība saimnieciskās darbības vēsturei ir vismaz divi gadi.

«Sarežģītos ekonomiskos apstākļos automašīnu un iekārtu tūlītēja iegāde no uzņēmēju skatu punkta ir riskanta un nepraktiska. Tieši tādēļ esam sākuši piedāvāt divas jaunas līzinga programmas, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem racionālāk izmantot finanšu līdzekļus. Tā vietā, lai uzreiz tērētu lielas naudas summas par automašīnu vai iekārtu iegādi, uzņēmēji var sadalīt maksājumus vairāku gadu periodā un tādējādi saglabāt lielāku brīvo līdzekļu apjomu,» jauno produktu izveidošanu komentē Bigbank Latvijas filiāles uzņēmumu kreditēšanas nodaļas vadītājs Mareks Grodskis, uzsverot, ka līzinga līguma noformēšanas brīdī lielāko risku uzņemas tieši banka, kas kļūst par automašīnu un iekārtu īpašnieku.

Tāpat kā aizdevumu izsniegšanas gadījumā, arī līzinga pieteikumu izskatīšanā viena no Bigbank priekšrocībām ir apkalpošanas ātrums un draudzīgas procentu likmes. Uzņēmums īsā laikā saņems līzinga finansējuma piedāvājumu. Šodienas strauji mainīgajos ekonomiskajos apstākļos rīcības ātrums ir ārkārtīgi svarīgs faktors ikvienam uzņēmumam. 

Par Bigbank

Bigbank AS ir Igaunijas banka, kas specializējas patēriņa kredītu un aizdevumu juridiskām personām izsniegšanā, kā arī izdevīgu termiņnoguldījumu pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums izvērsis darbību ārpus Igaunijas, izveidojot filiāles Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā, Bulgārijā, kā arī piedāvājot pārrobežu pakalpojumus Austrijā, Vācijā un Nīderlandē. Uzņēmumu vada grupas valdes loceklis Martins Lants. Valdē darbojas arī Marts Veskimagi, Argo Kiltsmans, Kens Kanariks un Ingo Poders.

Papildu informācija:

Laura Jēgere

Bigbank Mārketinga vadītāja

laura.jegere@bigbank.lv

+371 29436568

www.bigbank.lv

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.