Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kā atjaunotas MRI iekārtas var palīdzēt samazināt ne tikai izmaksas, bet arī CO2 nospiedumu dabā?

Medicīnas nozare ir viena no tām jomām, kurā tehnoloģijas attīstās nemitīgi, meklējot arvien jaunus veidus, kā uzlabot slimību diagnostikas procesu un pacientu aprūpi. Magnētiskās rezonanses iekārta jeb MRI ir viens no būtiskākajiem rīkiem, kuru izmanto dažādu slimību diagnosticēšanai vai slimības gaitas uzraudzīšanai.

Tradicionāli jaunas MRI iekārtas ir dārgas. Ne visas medicīnas iestādes tās spēj atļauties iegādāties. Līdz ar to samazinās aprūpes kvalitāte un paildzinās gaidīšanas rindas pacientiem uz MRI izmeklējumiem. Viens no risinājumiem ir atjaunotu MRI iekārtu iegāde. Ja pārstāvi medicīnas iestādi un vēlies uzzināt vairāk par to, kādus ieguvumus var sniegt lietotu, atjaunotu magnētiskās rezonanses iekārtu iegāde, turpini lasīt sagatavoto rakstu!

Atjaunotu MRI iekārtu ieguvumi

Lietotas MRI iekārtas tiek atjaunotas un uzlabotas, lai atbilstu jaunākajiem standartiem un pēcāk atkārtoti izmantotas medicīnas iestādēs. Šādu iekārtu izmantošana var sniegt vairākas priekšrocības:

  • Izmaksu samazināšana – nenoliedzami iegādāties lietotas iekārtas ir nesalīdzināmi lētāk un izdevīgāk, nekā jaunas. Cik maksā MRI iekārta? Salīdzinot jaunu un lietotu iekārtu cenas, ir redzama būtiska atšķirība. Kopējā cenu amplitūda ir sākot no 30 000 EUR par lietotu iekārtu līdz pat 700 000 EUR par pilnīgi jaunu MRI. Viss atkarīgs no modeļa, ražošanas gada un tā specifikācijas.
  • Ātrāks iegādes process un iekārtu pieejamība – jaunas iekārtas iegādes process nereti var aizņemt ilgāku laiku, nekā iegādājoties lietotu. Jauna MRI ierīce ir jāpasūta, ja nepieciešams, jāgaida, kad tā būs gatava, savukārt atjaunotas MRI iekārtas var iegādāties uzreiz, jo tās jau ir gatavas, nepieciešams tikai transportēt.

Kā atjaunotas MRI var samazina CO2 “nospiedumu”?

Lietotu un atjaunotu MRI iekārtu izmantošana var sniegt ne tikai ieguvumus medicīnas iestādēm, kuras tās iegādājušās, bet arī samazināt CO2 nospiedumu dabā:

  1. Samazinās ražošanas izmaksas un izmantotie resursi – Atjaunojot lietotas iekārtas, mazāk tiek izmantoti jauni metāli, plastmasas un citi izejmateriāli. Līdz ar to samazinās dabas resursu izmantošana un enerģijas patēriņš ražošanas procesam.
  2. Enerģijas efektivitāte – arī lietotās MRI iekārtās ir iespējams iebūvēt jaunākās tehnoloģijas, tostarp tādas, kas palielina enerģijas efektivitāti. Tādā veidā ir iespējams samazināt enerģijas patēriņu un CO2 izmešus, kas ir ļoti svarīgi, domājot ilgtermiņā.
  3. Atkritumu samazināšana – turpinot izmantot atjaunotas MRI iekārtas, ir iespējams paildzināt to lietošanas laiku un līdz ar to paildzinot laiku, līdz to nokļūšanai līdz atkritumiem.

Viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem, kas piedāvā medicīnas iestādēm iegādāties atjaunotas MRI iekārtas un to detaļas ir LBN Medical. Uzņēmuma piedāvāto iekārtu klāstā ir ne tikai jau rakstā pieminētās MRI iekārtas, bet arī rentgena, ultrasonogrāfijas, mamogrāfijas un citas iekārtas. LBN Medical -LBN Medical Augstas kvalitātes lietota medicīniskā attēlošanas aprīkojums medicīnas iestādēm. Ieskaties un uzzini vairāk!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.