Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kā izvēlēties labas ziemas riepas savam auto?

Lai nodrošinātu labu braukšanas pieredzi, transportlīdzeklis jāaprīko ar kvalitatīvām, sezonai atbilstošām riepām. Kādiem faktoriem pievērst uzmanību, izvēloties ziemas riepas? Par to vairāk raksta turpinājumā!

Braukšanas apstākļi

Vienmēr jāizvēlas automašīnai atbilstošs riepu izmērs saskaņā ar auto ražotāja sniegtajām rekomendācijām. Tomēr vienam automašīnu modelim var būt piemērotas vairāku parametru riepas, tādēļ, veicot izvēli, ir jāņem vērā vēl arī citi faktori.

Viens no tiem ir paredzētie braukšanas apstākļi. Piemēram, ja pārsvarā ir plānots braukt pa šoseju un pilsētas ielām, var izvēlēties Skandināvu tipa riepas, kas uzrādīs labu veiktspēju arī uz sniegotas un apledojušas ceļa virsmas, kas Latvijas ziemās ir bieži sastopama parādība.

Savukārt, ja daudz sanāk pārvietoties pa slikti izbraucamiem lauku ceļiem, labs risinājums var būt radžotas riepas. Jārēķinās gan ar to, ka riepas ar radzēm uz asfaltēta ceļa ir skaļākas, kā arī to izmantošanas laiks ir ierobežots.

Ražotājs

Riepu izvēlē svarīga ir arī to kvalitāte, tādēļ izvēlieties uzticamu zīmolu riepas. Īsto lēmumu pieņemt palīdzēt var neatkarīgo riepu testu rezultāti, kur tiek novērtēta un salīdzināta dažādu riepu modeļu veiktspēja.

Protams, tas nenozīmē, ka vienmēr jāiegādājas Premium klases riepas – daudz labu risinājumu var atrast arī budžeta klases kategorijā. Tā, piemēram, daudzu iecienīta izvēle ir Sailun riepas, kas izceļas ar teicamu kvalitāti par pieejamu cenu.

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, ražotājs nodrošina augstu kvalitāti vienlaikus ietaupot uz ražošanas izmaksu rēķina. Šī stratēģija Sailun padara par vienu no atzītākajiem zīmoliem arī Latvijā. Sailun riepas ir pieejamas gan vieglajām automašīnām, gan kravas un apvidus auto.

Tirdzniecības vieta

Lai arī riepas pieejamas dažādās tirdzniecības vietās, tomēr drošāk tās iegādāties uzticamā tirdzniecības vietā – vislabāk specializētā riepu servisā, kur būs pieejamas pārbaudītas, pareizi uzglabātas riepas, kā arī zinošu speciālistu konsultācijas.

“MMK Riepu Serviss” piedāvā riepas visām prasībām. Izvēlei tiek piedāvātas arī kvalitatīvās Sailun ziemas riepas – Sailun Ice Blazer, kā arī citu iecienītu zīmolu piedāvājums. Pieejama arī riepu montāža, balansēšana un citi pakalpojumi. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk www.mmkserviss.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.