Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kad apsvērt krūšu operāciju?

Gandrīz katra sieviete vēlētos izteiksmīgas un formīgas krūtis. Tomēr tās ir dažādu formu un izmēru, tādēļ pieņemt savas dabiskās krūtis ne vienmēr ir viegli. Neatkarīgi no tā, vai jūtaties nepārliecināta par savu krūšu formu vai arī tās traucē ikdienas aktivitātēm, pastāv iespēja, ka katrai sievietei ir kāds aspekts, kas nepatīk savās krūtīs. Zināt, kāda veida procedūra ir nepieciešama konkrētai situācijai, var būt sarežģīti, tomēr profesionāli plastikas ķirurgi palīdzēs gūt priekšstatu par gaidāmo.

Krūšu palielināšana ar implantiem

Krūšu palielināšana joprojām ir viena no populārākajām plastiskās ķirurģijas procedūrām. Ja sievietes galvenais krūšu operācijas mērķis ir palielināt krūtis, ideāls risinājums var būt krūšu palielināšana ar fizioloģiskā šķīduma vai silikona implantiem. Ir jāņem vērā daudzi faktori, tostarp izvēlēto implantu izmērs, veids un forma, to novietojums krūškurvja zonā un griezuma vieta, lai izvēlētos sev piemērotāko implantu veidu.

Krūšu pacelšana

Vecums, svars, tā svārstības, barošana ar krūti un citi faktori var izraisīt stingras krūšu ādas un audu izstiepšanos. Sievietes, kuras ir pamanījušas, ka viņu krūšu āda ir ievērojami mainījusies, iespējams, vēlēsies veikt krūšu pacelšanu. Lai gan šī ir uzticama un efektīva plastiskās ķirurģijas procedūra, kuras rezultāti ir redzami gandrīz uzreiz pēc operācijas, tā neaizkavē ādas izstaipīšanos nākotnē, ja sagaidāmas svara svārstības vai citas turpmākas izmaiņas ādas elastībā. Daudzas sievietes izvēlas palielināt krūšu apjomu, izmantojot implantus kā daļu no pacelšanas procedūras.

Krūšu samazināšana

Hroniskas muguras, kakla, vai plecu sāpes, ko izraisa lielu krūšu svars, ir problēma, ar ko saskaras daudzas sievietes. Dažas sievietes vēlas samazināt savas krūtis, lai mazinātu fizisko diskomfortu vai lai tās izskatītos proporcionālākas attiecībā pret pārējo ķermeni. Krūšu samazināšana sastāv no lieko tauku, audu un ādas ekstrakcijas.

Ja uzskatāt, ka kāda no šīm krūšu operācijām jums ir piemērota un vēlaties par procedūru uzzināt vairāk, konsultējaties ar profesionālu plastikas ķirurgu. “Ādažu privātslimnīcas” speciālisti ir specializējušies šādu procedūru veikšanā vairāk nekā 30 gadus, lai sniegtu iespēju ikvienam pacientam sasniegt labāko rezultātu. Pieņemt lēmumu par operācijas nepieciešamību var palīdzēt plastikas ķirurgs, novērtējot pacienta ķermeņa formu, dzīvesveidu un vispārējos mērķus.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.