Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kad vērsties pie plastiskā ķirurga?

Plastiskā ķirurģija ir tā medicīnas nozare, kas mūsdienās ļoti strauji attīstās. Ik gadu parādās aizvien jaunākas un modernākas tehnoloģijas, kvalitatīvāki materiāli un jaunas darba tehnikas. Tieši šī iemesla dēļ plastiskās operācijas šobrīd ir tik populāras un teju katrs cilvēks kādreiz par tādu ir vismaz aizdomājies. Kā saprast, ka jums tiešām ir nepieciešams taisīt plastisko operāciju un kuros gadījumos to labāk neveikt?

Pirms jebkura veida plastiskās operācijas ir svarīgi saprast, ka katrs cilvēks ir unikāls. Nav divu vienādu cilvēku, tāpēc salīdzināt sevi ar citiem nav pareizi. Un tieši cilvēka ķermeņa īpatnības padara to unikālu un skaistu.

Justies pārliecinātam par sevi

Mēdz būt gadījumi, kad cilvēku gandrīz pilnībā apmierina viņa ārējais izskats, taču kaut kāda maza nepilnība traucē justies pārliecinātam par sevi uz visiem 100%. Piemēri var būt dažādi – pārāk lielas krūtis, ādas kroka pēc straujas notievēšanas, taukaudi problēmzonā, diastāze pēc dzemdībām u.c. Gadījumos, kad kāds šāda veida defekts liek justies nedroši, ir iespējams apsvērt iespēju par ķirurģisko iejaukšanos. Bet vai operācija būs sāpīga? Atbildi meklējat rakstā “Cik sāpīga ir krūšu palielināšanas operācija?”.

Atbrīvoties no diskomforta

Nereti cilvēki izvēlās par labu operācijai ne tikai estētisku aspektu dēļ, bet arī ar mērķi atbrīvoties no diskomforta. Piemēram, gadās, kad sievietes sūdzās par pārāk lielām un smagām krūtīm, kad laika gaitā izraisa muguras sāpes. Cits piemērs varētu būt nokarājušies acs plakstiņi, kas traucē ikdienas dzīvē un aizsedz cilvēka redzeslauku. Lai atbrīvotos no šāda veida diskomforta un nepatīkamām sajūtām, operācija būs efektīvs risinājums.

Deformācijas un traumas

Visbiežākais iemesls, kādēļ cilvēki pēc palīdzības vēršas pie plastiskā ķirurga ir iedzimtas deformācijas vai dzīves gaitā iegūtā trauma, piemēram, deguna deformācija pēc lūzuma. Šādos gadījumos plastiskā ķirurģija ir vislabākais risinājums, lai cilvēks atkal justos skaists un pašpārliecināts.

Laba ķirurga izvēle

Svarīgākais aspekts, izlemjot par labu plastiskajai operācijai, ir laba un profesionāla plastiskā ķirurga izvēle. Labs ārsts katru gadījumu izskata individuāli un izvērtē katra pacienta anatomiskas īpatnības. Viņš nekad neuzņemsies operāciju, par kuras rezultātu nebūs pārliecināts vai radīsies aizdomas, ka tā varētu būt neefektīva vai bīstama. Tāpēc noteikti vajadzētu izvēlēties tikai sertificētu speciālistu ar daudzu gadu pieredzi. Tikai tā jūs varat pārliecināties, ka plastiskā operācija noritēs maksimāli veiksmīgi un jūs sagaida vislabākais iespējamais rezultāts.

Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikā strādā tikai pieredzējušu mediķu komanda, kas jau gadiem saviem pacientiem nodrošina individuālu pieeju un maksimāli efektīvu rezultātu. Klīnikas speciālisti nodrošina kvalitatīvu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.