Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Par žūrijas komisijas locekli CEE Legal Matter 2021. gada darījuma balvai izvēlēts Filips Kļaviņš

0

Latvijas advokātu biroja Ellex Kļaviņš vecākais partneris Filips Kļaviņš ticis izvēlēts par vienu no žūrijas komisijas locekļiem izdevuma CEE Legal Matters 2021. gada Darījuma balvai, kas ir viens no prestižākajiem un gaidītākajiem tieslietu nozares apbalvojumiem Austrumeiropā.

Par CEE Legal Matters

CEE Legal Matters ir vadošs medijs, kas ir pieejams drukātā un arī tiešsaistes formātā. Tajā atrodama aktuālākā informācija par juridiskās nozares aktualitātēm Centrālajā un Austrumeiropā. Kopš 2017. gada šis medijs ik gadu piešķir gada darījuma balvas, lai izceltu un novērtētu reģiona veiksmīgākos un profesionālākos advokātu birojus un tieslietu ekspertus.

Balvu saņēmējus nosaka īpaši izvēlēta žūrijas komisija, kuras sastāvs ik gadu mainās. Žūrija tiek izvēlēta, balstoties uz reputāciju, pieredzi un zināšanām, kā arī ieguldījumu sava reģiona juridiskajā nozarē.

Šogad Gada Darījuma Balvas pasniegšana notika 5. aprīlī Londonā.

Par Filipu Kļaviņu

Filips Kļaviņš ir advokātu biroja Ellex Kļaviņš līdzdibinātājs un partneris jau kopš 1992. gada. Viņa pieredze juridiskajā nozarē ir nenovērtējama – kopš Latvijas valsts neatkarības atgūšanas viņš ir konsultējis gan ārvalstu investorus, gan vietējos uzņēmējus dažādos juridiskajos jautājumos un reģiona nozīmīgākajos darījumos.

Filipa pieredzē ietilpst pārrobežu iegādes un apvienošanās darījumi, sarežģītu padziļinātas izpētes dokumentu sagatavošana, komandas vadība un sarunu vešana, kā arī nekustamā īpašuma projekti. F.Kļaviņš ir pirmais eksperts Latvijā, kurš saņēmis juridisko vērtējumu izdevuma Chambers and Partners piešķirto godpilno Senior Statespeople novērtējumu.

Par Ellex Kļaviņš

Ellex ir Baltijas advokātu biroju alianse, kuras ekspertu komanda ir gatava palīdzēt visdažādāko juridisko jautājumu risināšanā visās uzņēmējdarbībai nozīmīgajās jomās. To apliecina ne tikai klientu augstais novērtējums, bet arī dažādos starptautiskos pētījumos iegūtie apbalvojumi un vērtējumi.

Viens no tiem – šī gada nominācija prestižajai Chambers Europe 2022. gada Baltijas advokātu biroja balvai, ko pasniedz viens no vadošajiem advokātu biroju pētniekiem pasaulē Chambers and Partners (vairāk lasiet šeit). Šī nominācija ir visaptveroša un objektīva pētījuma rezultāts, ko paveikusi specializēta pētnieku komanda ilgstošā laika periodā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.