Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Pieņem pozitivitāti kā dzīvesveidu!

Publicitātes foto.

“Pozitīvā domāšana ir vairāk nekā tikai devīze. Tā maina mūsu uzvedību un es ticu, ka esot pozitīvam tas padara mani labāku kā arī, pozitīvi ietekmē cilvēkus man apkārt.” — Harvijs Mākejs

Steidzīgo notikumu virpulī, kad dienas notikumi var mainīt virzienu. Šie notikumi, viegli var aptumšot mūsu mājas mieru un laimi. Aplūkosim, kā pozitīvā domāšana dod labumu dažādās mūsu dzīves jomās.

Pozitīvā domāšana, mūsu dzīvē

Pozitīvā domāšana nav vienīgi pašpalīdzības jēdziens, to pamato psiholoģiskie pētījumi. Ir pierādīts, ka pozitīva attieksme var veicināt virkni labvēlīgu iznākumu, pastāv labāku stresa pārvaldību, uzlabot veselību un garāku ilgumu. Tiek uzskatīts, ka aiz šīs ietekmes stāv smadzeņu spēja ietekmēt fizisko un emocionālo labsajūtu. Pozitīvā domāšana veicina izaugsmes domāšanu, kurā izaicinājumi tiek uztverti kā iespējas mācīties un pilnveidoties.

Veselības ieguvumi

Viena no būtskākajām pozitīvās domāšanas ietekmēm un uz fizisko veselību. Optimisti retāk piedzīvo sirds un asinsvadu saslimšanas. Ka arī samazina risku no sirds un asinsvadu slimībām. Optimisti kopumā izceļās ar spēcīgāku imunitāti, aktīvi ar pesimistiem.

Uzlabojumi garīgajā veselībā

Pozitīvās domāšanas loma garīgajā veselībā ir dziļa. Tā saistīta ar izraisītu depresiju, stresu un citu garīgo slimību rādītāju. Veicinot cer un noturības sajūtu, pozitīvā domāšana ļauj cilvēkiem tikt galā ar dzīves izaicinājumiem.

Attiecību uzlabošana

Pozitīvā domāšana var uzlabot personiskās un profesionālās attiecības. Tā veicina empātu, un atbalstu. Optimistiski cilvēki bieži piesaista domubiedrus, veidojot atbalstošus un pacilājošus sociālos tīklus.

Profesionālās veiksmes veicināšana

Profesionālajā jomā pozitīvā domāšana var kalpot kā panākumu katalizators. Tā uzlabo problēmu risināšanas prasmes, veicina radošu domāšanu un palielina spēju tikt galā ar grūtām situācijām. Pozitivitāte darbavietā noved pie labākas komandas darba, uzlabotas vadības un lielākas darba apmierinātības, sekmējot vispārējo organizāciju veiksmi.

Veiksmīga finansiālo mērķu sasniegšanai

Ikdienā, mums katram rodas vajadzības, kam nepieciešamais finansiālais nodrošinājums. Pēkšņa velme doties tālākā ceļojumā vai iegādāties kādu dārgāku lietu, savas ikdienas vajadzībām. Šī vēlme var neiekļauties mūsu budžeta ietvaros un ir jāapsver kredīta iespējas. Taču ko darīt, ja esi jau aizņēmies naudu, iepriekš? Šādiem gadījumiem aizdevēji ir izveidojuši, lielisku iespēju – kredītu apvienošana vienā kredītā . Šī iespēja atvieglos jūsu lēmumu un neuzliks uz pleciem papildus maksājumu slogu. Tā, variet saglabāt savu pozitīvo un optimistisko skatījumu uz dzīvi.

Atceries, ka ceļš uz pozitīvo domāšanu sākas ar maziem soļiem un apņemšanos redzēt labo sevī, citos un situācijās, ar kurām sastopies. Pieņem pozitivitāti kā dzīvesveidu un vēro, kā pasaule atveras jaunos un negaidītos veidos.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.