Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Zāles pļāvēju – robotu priekšrocības

Zālāja kopšana un pļaušana ir viens no svarīgākajiem un biežāk veicamajiem darbiem māju īpašniekiem gada siltajā laika periodā. Kopt zālāju ir nepieciešams, lai nodrošinātu lielisku izskatu un nodrošinātu, ka zālājs ir veselīgs un stiprs. Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt, kā to kopt un uzturēt, lai tas turpinātu veselīgi augt.

Zālāju pļaut var dažādi – gan manuāli, ar dažādu mehānisku un automātisku ierīču palīdzību, gan arī uzticēties pilnai automatizācijai, t.i., izmantot zāles pļāvējus – robotus. Kādas ir pēdējo priekšrocības?

Pļaušana uz dažādām virsmām

Joprojām daudzi uzskata, ka robotizēts zāles pļāvējs savas funkcijas var pildīt tikai uz gludas un līdzenas virsmas. Patiesībā robotizētie zāles pļāvēji ir gluži kā visurgājēji, ir vienkārši jāiegādājas savam mauriņam piemērotākais pļāvēja modelis. “Parki.lv” ir iespēja ne tikai iegādāties preces, bet arī saņemt kvalitatīvu un zinošo speciālistu konsultāciju, kā arī pēcpārdošanas apkalpošanu. Balstoties uz detalizētu informāciju par sava mauriņa īpatnībām, speciālisti ieteiks piemērotāko zāles pļāvēju – robotu.

Laika ietaupījums

Dzīvojot privātā mājā jau ilgāku laiku, noteikti ir nonākts līdz secinājumam, ka zālāja kopšana, tā pļaušana aizņem salīdzinoši daudz laika. Vasaras sezonā zāle aug ļoti strauji, līdz ar to pļaušana ir jāveic reizi nedēļā vai, ja ir vēlme turēt perfektu zālāju, pat biežāk.

Nopērkot robotizēto zāles pļāvēju, ir iespēja ietaupīt laiku, kuru pēc saviem ieskatiem veltīt atpūtai vai citiem dārza pienākumiem.

Pilnīga automatizācija

Robotizētais zāles pļāvējs ļauj nedomāt ne tikai par pašu zāles pļaušanas procesu, bet arī par pļāvēja uzlādi, jo brīdī, kad akumulatora uzlāde tuvosies beigām, pļāvējs pats atgriezīsies uzlādes stacijā, lai pēc uzlādes procesa ar pilnu jaudu atkal varētu atsākt pļaušanas darbu.

“Parki.lv” pieejamos robotizētos zāles pļāvējus varētu nosaukt arī par neredzamiem dārza palīgiem, jo to darbība pārsvarā ir ļoti klusa.

E-veikals Parki.lv no 2014. gada sniedz iespēju iegādāties kvalitatīvu tehniku un instrumentus: robotizētus zāles pļāvējus, raiderus, traktorus, tehniku nekoptu vietu pļaušanai, motorzāģus, dzīvžogu šķēres.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.