Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Romantiska atpūta diviem visā Latvijā

Romantiska atpūta diviem nav tikai sieviešu sapnis, bet arī kungi, labprāt, iepriecina sevi un savu otro pusīti ar šāda veida pārsteigumiem. Lielai daļai šāda veida atpūtas iespējas asociējas ar SPA apmeklējumu vai romantisku nedēļas nogali viesnīcā Latvijas skaistākajās pilsētās, Igaunijā vai Lietuvā. Lai iepriecinātu savu otro pusīti ar kādu nebijušu piedzīvojumu vai neplānotu pazušanu no pārējiem nedēļas nogalē, nav jāgaida Valentīndiena vai citi svētki. Jebkura sieviete novērtēs, kad šādus pārsteigumus sagādā jebkurā no 365 gada dienām. Romantiska atpūta diviem ir viens no labākiem laika pavadīšanas veidiem jebkuram pārim, neskatoties uz to, vai esat kopā vienu, piecus vai trīsdesmit gadus. Populārāko viesnīcu un kempingu piedāvājums, SPA gan Latvijā, gan pārējās Baltijas valstīs, romantiski izbraucieni un pārgājieni, meistarklases un kursi – savu otro pusīti ir iespējams pārsteigt ar teju jebko.

Cik maksā romantiskas atpūtas piedāvājumi?

Interesanta noteikti liksies dāvana, kas ietver sevī dažāda veida romantiskus piedāvājumus, no kura sev tīkamāko ir iespējams izvēlēties pašiem. Šāda veida komplekti ļauj izvēlēties pat vairākus pakalpojumus, ja vien to atļauj dāvinājuma summa. Lai iepriecinātu savu otro pusīti, nemaz nevajag daudz. Dažkārt tieši visvienkāršākās lietas sniedz vislielāko gandarījumu, piemēram, izbraukums pie dabas siltā vasaras naktī, jauka teātra izrāde un daudz kas cits. Vēl patīkamāk ir tas, ka dāvanu cenas ir pieejamas dažādiem budžetiem. Iegādājoties dāvanu karti, sniedz iespēju sev un savam mīļākajam cilvēkam sagādāt priecīgus brīžus kādā īpašā dienā, vai gluži pretēji – kādu parastu dienu, padarot īpašu. Davanuserviss.lv vienmēr rūpējas, lai prieks dāvināt un prieks dāvanu saņemot ir vienlīdzīgs.

Kā lietot dāvanu karti?

Iespējams iegādāties arī dāvanu servisa dāvanu karti, kas ir naudas summa, kuru dāvanu kartes saņēmējs var lietot pēc sirds patikas. Dāvanu karšu izmantošanas termiņš ir trīs gadi, kas nozīmē, ka divus no tiem varēsiet dāvanu karti izmantot kā iegādāto pakalpojumu, savukārt trešajā gadā izmantot kādu pakalpojumu kartes vērtībā. Tās tiek piegādātas elektroniski dāvanas saņēmēja vai dāvinātāja e-pastā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.