Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Apbalvojumus par minirallija 2023.gada sezonu saņem arī Gulbenes novada pārstāvji

Jānim Sniedzānam (no labās) šī nebūt nav pirmā balva par sasniegumiem rallija organizēšanā, taču Jānim Lazdiņam šis ir pirmais augstais un nozīmīgais apbalvojums. Foto: Gatis Bogdanovs.

Nesen Rīgā VEF kultūras pilī notika minirallija 2023.gada sezonas apbalvošanas ceremonija. Balvas un kausus, kurus pasniedza trīs pirmo vietu ieguvējiem, saņēma arī trīs Gulbenes novada pārstāvji: Jānis Sniedzāns, Jānis Lazdiņš un Rinalds Ranka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jānis Lazdiņš saņēma kausu par izcīnīto pirmo vietu kopvērtējumā “4WD Rookie” klasē.

“No Rīgas atgriezāmies ar kausu par pirmo vietu kopvērtējumā savā klasē un kausu par otro vietu komandu vērtējumā. Mēs esam komanda “VAKS Machinery”, kurā startē trīs ekipāžas: Elmārs Aukšmuksts/ Kaspars Bundzinieks, Andris Bērziņš/ Diāna Tuča un mēs – Jānis Lazdiņš/ Armands Jugans. Arī Elmārs nostartēja ļoti labi, saņemot pirmo vietu savā “4WD+” klasē, tik labi gan negāja Andrim Bērziņam, tomēr kopvērtējumā mūsu komandai otrā vieta. Varu teikt, ka ļoti labs sniegums, un, ja ņem vērā to, ka šī ir mana pirmā pilnā sezona, tad tas pat ir necerēti labi! Pēc pirmās nepilnās sezonas man bija mērķis šosezon sasniegt pirmo vietu, bet tas bija grūti. Savas kļūdas plus tehnika, bet beigu beigās tomēr sanāca. No pieciem posmiem trijos mēs ieguvām pirmās vietas. Sezonas laikā gan tika nomainīts stūrmanis. Sākumā, kā jau iepriekšējā sezonā, tas bija Vitālijs Omeļčenko, bet sezonu pabeidzu kopā ar Armandu Jugānu. Žēl, ka apstākļi tā sagrozījās, bet Vitālijam liels paldies par visu paveikto!” teica J.Lazdiņš.

Nākotnes plānos Jānim ir apņēmība turpināt startēt minirallijā, bet viņš neizslēdz arī iespēju kāpt soli augstāk un izmēģināt savus spēkus rallijā. Jānis gan piebilda, ka redzēs, cik atļaus laiks, finanses un ģimene, jo kopumā tas prasa milzīgus ieguldījumus, treniņus ieskaitot.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rinalds Ranka saņēma kausu par izcīnīto otro vietu sezonas kopvērtējumā “Buggy” klasē, kurā startēja kopā ar Jāni Vējiņu, bet kausu par “Minirallija 2023 labāko posmu sportistu vērtējumā” saņēma minirallija “Gulbis 2023” organizators Jānis Sniedzāns.

“Šoreiz gan mums bija konkurence ar Cēsīm, tomēr ar nelielu punktu pārsvaru uzvarēja “Gulbis”. Tā teikt, noturējām savu pozīciju. Minirallija sarīkošana prasa mazāk resursu nekā lielā rallija, tomēr arī tas ir ļoti darbietilpīgs process. Tāpat jau jārēķinās, ka pie tā strādā krietni virs simts cilvēkiem, braucēju ir vairāk, un arī “nervu” no rīkotāju puses tas prasa vairāk nekā lielajā rallijā. Novēlējums Jānim Lazdiņam: lai neapstājas pie sasniegtā un izmēģina savus spēkus rallijā! Viņam ir iemaņas, un viņš ir parādījis labus rezultātus arī “Ziemas kausā”, kas ir sacensības slēgtajās trasēs, un tur jau vajag kārtīgas iemaņas. Domāju, ka rallija fani var cerēt uz jaunu braucēju no mūsu novada,” sacīja J.Sniedzāns.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.