Gulbenes futbolistēm spēlē ar Rēzekni – neizšķirts

Latvijas sieviešu futbola 1.līgas čempionātā FB “Gulbene/ZAFC” komanda turpina cīnīties par iekļūšanu finālgrupā. Aizvadītajā sestdienā mūsu komanda Gulbenē sacentās ar Rēzeknes futbolistēm, kurām aizvadītajās trīs sezonās vienmēr bija zaudēts. Šajā reizē neizšķirts – 2:2.

“Sakarā ar skolu izlaidumiem abām komandām bija robi sastāvos. Sākumā aktīvākas bija viešņas un pēc mūsējo kļūdas aizsardzībā panāca 1:0 savā labā. Puslaika izskaņā vēl viena rupja kļūda un 11 m soda sitiens. Mūsu vārsardze gandrīz tvēra sitienu, tomēr rezultāts kļuva 2:0 viešņu labā. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks. Otrajā spēles daļā gulbenietes kļuva aktīvākas. Evelīnas Jaunslavietes piespēli gar vārtiem izmantoja Krista Kristiāna Brence un rezultāts jau 1:2. Sekoja bīstams moments pie Rēzeknes komandas vārtiem ,bet Andas Katanes soda sitienu atvairīja vārtu pārliktnis. Arī pretinieces trāpīja pa mūsu vārtu stabu. Tomēr noslēgumā tika panākts neizšķirts. Evelīna atkal precīzi piespēlēja un Ance Katane sita precīzi no 20 m distances. Šis neizšķirts joprojām saglabā mums reālas izredzes iekļūt pirmo piecu komandu vidū un cīnīties par godalgām,” stāsta FB “Gulbene 2005” pārstāvis Arnis Martusevičs. Nākamās divas spēles izbraukumā – 3.jūlijā – Talsos un 9.jūlijā – Siguldā.

Pašreizējais punktu skaits: Liepāja – 21, Daugavpils un Imanta (Rīga) – pa 12, Rēzekne – 10, Jelgava – 8, Tukums – 7, Gulbene – 6, Talsi – 5, Babīte un Sigulda – pa 3 punktiem.

“Aizvadītā spēle bija nozīmīga ar to, ka tās laikā bumbu padošanā piedalījās biedrības FB “Gulbene 2005” un Gulbenes sociālā dienesta Dienas aprūpes centra kopīgi realizētā projekta dalībnieki. Tajā piedalās cilvēki ar garīgās veselības problēmām, kuri tiek integrēti fiziskajās nodarbībās un futbola apguvē. Līdzīga aktivitāte futbola spēles laikā līdz šim nav bijusi,” stāsta A.Martusevičs.