Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Atbalstīs Gulbenes novada sieviešu futbola komandas dalību Latvijas 1.līgas čempionātā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Vietējā pašvaldība nodrošinās Gulbenes novada sieviešu futbola komandai transportu vai apmaksās transporta izdevumus, lai komanda varētu piedalīties Latvijas 1.līgas sieviešu futbola čempionāta trīs izbraukuma spēlēs. Par to deputāti nobalsoja novada domes 25.maija domes sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles notiks 18.jūnijā (brauciens no Gulbenes kultūras centra uz Rīgu, Arkādijas stadionu), 15.jūlijā (brauciens no Gulbenes kultūras centra uz Siguldu) un 13.augustā (brauciens no Gulbenes kultūras centra uz Rīgu, Hanzas vidusskolas stadionu).

Finansējums tiks paredzēts no pašvaldības budžetā šim gadam sportam plānotās naudas. Deputāti lēmumu pieņēma, atsaucoties uz iedzīvotāju iesniegumu. Pašvaldības sporta komisija norādījusi, ka pašvaldības atbalsta sniegšana novada sieviešu futbola komandai ir atbalstāma, jo komanda spēlē Latvijas čempionātā un pašvaldība jau vairāku gadu garumā atbalsta sieviešu futbola attīstību novadā. Komisija arī uzsvērusi, ka novadā veidojas ilgtspējīga sieviešu futbola vide, kas mudina meitenes vairāk nodarboties ar sportu, veicinot veselīga dzīvesveida popularizāciju.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.