Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Balvas saņem autosporta ļaudis arī no Gulbenes novada

Balvas saņem ilggadējais ralliju tiesnesis gulbenietis Leonards Grunte (no kreisās) kopā ar bijušo Latvijas lauksaimniecības ministru Daini Ģēģeri, kurš pirmsākumos piedalījies arī rallija “Gulbis” startos.
Foto: Raimonds Volonts

Pagājušajā sestdienā Cēsīs notika Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Rallija komisijas rīkotā 2023.gada sacensību uzvarētāju apbalvošana. Balvas saņēma ne tikai sportisti, bet arī sacensību organizatori un goda viesi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pārstāvju svinīgajā pasākumā netrūka. Viņi kāpa gan uz goda pjedestāla, gan saņēma atzinības balvas par ieguldījumu rallija organizēšanā un šā sporta veida popularizēšanā.

Izglītības un zinātnes ministrijas pateicību par mūža ieguldījumu autorallija sacensību organizēšanā saņēma rallija “Sarma” direktors Vilhelms Sniedzāns.

“Pasākums jau bija skaists, un starp visiem sportistiem un organizatoriem pie balvas tiku arī es. Šis manā mūžā, ja nemaldos, ir trešais šīs ministrijas apbalvojums, bet nu tāpat jau patīkami. Man jau tā kāpšana uz skatuves nav tā mīļākā nodarbe, bet šoreiz nebija, kur sprukt. Man galvenais ir tās sajūtas, ka esmu kaut ko padarījis, un ralliju kopumā ir noorganizēts ne mazums. Pēc katra rallija ir pārdomas, ka varēja jau būt vēl labāk, bet vai tad slikti kādreiz ir bijis. Bet tas, ka to saprot un novērtē arī citi, ir otršķirīgi,” teica V.Sniedzāns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt pateicību par ralliju organizēšanu saņēma gan rallija “Sarma” organizators Jānis Sniedzāns, gan rallija “Alūksne” viens no organizatoriem stāmerietis Gatis Cimdiņš. “Ne es viens nopelnīju šo balvu. Mēs esam komanda – alūksnietis Renārs Salaks, gulbenietis Juris Osis, kurš arī piedalījās pasākumā, un es. Pienākumus mēs nedalām un kopīgiem spēkiem cenšamies noorganizēt sacensības pēc visiem noteikumiem un augstā līmenī. Šī bija balva, ko saņēmām par savu ieguldījumu un paveikto darbu ralliju organizēšanā. Tur nebija pjedestāla, lai pakāptos tie, kam tas izdevies labāk, bet vienkārši liels paldies tiem, kas to vispār dara, jo Latvijā jau mēs piecās vietās vien tos rallijus organizējam,” teica G.Cimdiņš.

Ordeni par ieguldījumu autosportā saņēma Gulbenes novada iedzīvotājs Leonards Grunte. “Šī balva ir par ilggadēju ralliju tiesāšanu, kura man sākās jau 1979. gadā. Tie ralliji jau vairs nav saskaitāmi un pat visas vietas vairs uzskaitīt nevar. Ralliji notika visas Latvijas teritorijā, Liepāju un Kuldīgu ieskaitot, tāpēc varu teikt, ka kā tiesnesim ir apceļota teju vai visa Latvija,” laikrakstam “Dzirkstele” teica L.Grunte.

Vecmeistars Viesturs Tilgass uz goda pjedestāla kāpa pat divreiz. Par iegūto trešo vietu Latvijas vēsturiskā rallija kausā “RK 12” grupā kopā ar Viesturu Zīli un par pirmo vietu “RK 13” grupā kopā ar Jāni Puķīti. “RK 8” grupā trešā vieta lejasciemiešiem Marekam Švarcam-Švampānam un Armandam Lūkinam, kuri gan uz pasākumu nebija ieradušies, bet “LRC5” klasē trešā vieta Kristeram Cimdiņam un Renāram Šķenderam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. spriežot pēc dzirksteles’, balvas saņem jau 3 dienas, kad beidzot sāksies aktuālās ziņas?

    1
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.