Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Bērni Gulbenē, Spārītes parkā, pārbauda savas prasmes makšķerēšanā

Foto: Inita Savicka.

11.jūlijā Spārītes parkā ļoti kuplā skaitā pulcējās bērni, lai piedalītos makšķerēšanas sacensībās “Nereālā cope”, ko organizēja gulbeniete Veronika Kaktiņa, kuras hobijs ir makšķerēšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veronikai izdevās realizēt vienu no saviem sapņiem – noorganizēt makšķerēšanas sacensības bērniem. Uz pasākumu bija ieradies arī dabas draugs, makšķernieks Māris Olte, kurš mazajiem makšķerniekiem labprāt palīdzēja un pamācīja, kā no ūdens izvilināt karūsiņas.

Veronika “Dzirkstelei” atzīst, ka ieradies negaidīti daudz dalībnieku. “Vēl šodien nevaru tam noticēt, ka mēs ar manu lielāko atbalsta komandu – ģimeni to izdarījām! Visvairāk baidījos, ka nebūs bērnu, kas gribēs piedalīties šādā pasākumā. Pieteicās ļoti kupls dalībnieku skaits – 78. Starp dalībniekiem bija ne tikai gulbenieši, bet arī no Alūksnes, Smiltenes, Balviem, Viļakas. Pasākuma dienā ieradās 70, kas tāpat bija grandiozs cipars! Forši, ka pasākums izvērtās ne tikai kā sacensības, bet arī kā ģimenes diena. Šis kuplais dalībnieku skaits mani vēl vairāk motivē turpināt iet uz priekšu, lai nākamie pasākumi izdotos vēl labāki,” saka Veronika.

Māris Olte priecājas, ka šajā pasākumā kopā ar bērniem ir arī daudz viņu vecāku. “Pie ūdens te ir smuki izpļauta maliņa, lai bērniem nav jābrien pa zāli, iekšā gan ir zari, bet tas tā vienmēr ir, ka norauj arī kādu āķīti. Citādi šāda vieta šādai jaukai pēcpusdienai ir vislabākā. Bērnu priekam jau nevajag tā, lai te ķeras nezin kādas zivis, bet lai ir kaut kāda kustība. Karūsiņas jau ir bērnības zivis jebkuram, ar tām viss arī sākas. Veronika pati izdomāja šādu pasākumu, un paskat, cik daudz dalībnieku! Reizēm ir tā, ka pieaugušo azarts ņem virsroku un bērns stāv blakus, bet es redzu, ka vecāki tomēr saņemas un ļauj makšķerēt bērniem, un tas ir forši! Un svarīgi, ka vecākiem ir laiks, ko pavada šeit kopā ar bērniem,” saka Māris.

“Tik silti paliek ap sirdi, redzot bērnu sejās smaidu. Paldies dalībniekiem! Paldies arī par siltajiem vārdiem no vecāku puses! Paldies visiem atbalstītājiem, pateicoties kuriem šis pasākums varēja notikt un bērni saņēma balvas. Paldies arī visiem dalībniekiem un dalībnieku atbalsta personām. Bez jums visa šī nebūtu! Un noteikti tiekamies nākamajā gadā ar ko foršāku un vēl labāku,” sola Veronika.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Lai Gulbenes dome aizbrauc uz Smilteni paskatīties,kā atīstās pie tepera ezera cik superīgi ir sakopts , bet kur visa nauda Gulbenei paliek es nesaprotu un vēl kas pilsētas svētki bija bez ieejas biļetēm, cik forši ir dzīvot čuhņā vai bedrē( Gurberņā)!

    4
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.