Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ekipāžu ar Gulbenes novada sportistu dalību “Sarmā” šoreiz nebija daudz

PAGĀJUŠĀS PIEKTDIENAS VAKARĀ pie Gulbenes novada kultūras centra svinīgi tika atklāts tradicionālais ziemas rallijs “Sarma”, kurā uz starta stājās 58 ekipāžas no astoņām pasaules valstīm. Sportistiem bija jāveic seši ātrumposmi, kuru kopējais garums pārsniedza 90 kilometrus. Vēl pirms nedēļas sacensību rīkotāji bija nobažījušies par mainīgajiem laika apstākļiem, tomēr uz sacensību laiku tie bija gandrīz ideāli. Sportisti, arī gulbenietis Kristers Cimdiņš (attēlā), ekspresintervijās slavēja gan tos, gan interesanto un labo trasi, kā arī uzgavilēja sanākušajiem skatītājiem. FOTO: GATIS BOGDANOVS

10.februāra vēlā pēcpusdienā noslēdzās ziemas rallijs “Sarma 2024”, kas nu jau daudzus gadus ir kļuvis par mūsu novada sporta dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Diemžēl arī šogad, kā nu jau iepriekšējās trīspadsmit sezonas, galvenās uzvaras kauss nepalika Latvijā, bet aizceļoja – šoreiz uz Igauniju līdzi Egona Kaura/Allana Birjukova ekipāžai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ekipāžu ar Gulbenes novada sportistu dalību šoreiz nebija daudz. No tām vislabāko rezultātu uzrādīja Kristers Cimdiņš/Renārs Šķenders (“Mitsubishi Lancer Evo X”), taču arī viņi savā LRC5 klasē palika ceturtie, uzvarētājiem zaudējot 1:27,10 minūtes.

K.Cimdiņš laikrakstam pauda – lai pacīnītos par vismaz trešo vietu, pietrūka pašu sagatavotības. “Vienmēr jau gribas tālāk, ātrāk un augstāk, bet nu šoreiz rezultāts ir tāds, kā ir. Paši vien nebijām kārtīgi sagatavojušies. Bija palikuši neizdarīti mājasdarbi, kas arī iespaidoja rezultātu. Nespējām un nebijām gatavi pacīnīties par trešo vietu. Ar tehniku viss bija kārtībā, ja neskaita nelielas problēmas ar amortizāciju rīta pusē, kas tomēr izvērtās krietnā sekunžu zaudējumā. Servisa parkā uz pēdējiem trīs posmiem tos pārregulējām, taču atvinnēt zaudēto bija gandrīz neiespējami pat pie lielā skatītāju atbalsta, ko izjutām ne vienā trases posmā vien. Es teiktu, ka skatītāju atbalsts palīdz un “uzkurina”. Kad redzi, ka kāds trases malā uzšauj kādu dūmu sveci un vicina rokas vai karogus, tas rada fantastisku sajūtu! Paldies viņiem par to!” teica K.Cimdiņš.

Visus rezultātus interesenti kā vienmēr var skatīt vietnē “Lrc.lv”.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.