Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē 37 bērni sacenšas velosipēdu un skrejriteņu sacensībās

Foto: Gatis Bogdanovs.

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1.jūnijā, “Veloziņa” trasē pie veikala “Mini Rimi” Gulbenē notika velosipēdu un skrejriteņu “Dip dap” sacensības, kurās kopumā piedalījās 37 dalībnieki trīs vecuma grupās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada Sporta pārvaldes sporta pasākumu organizators Jānis Stībelis “Dzirkstelei” stāsta, ka šī ir otrā, bet ne pēdējā, reize, kad šajā trasē tiek organizētas sacensības. Pērn tās notika pilsētas svētkos.

“Šogad nolēmām šīs sacensības rīkot 1.jūnijā, jo, manuprāt, tā ir atbilstoša diena bērniem. Un šogad dalībnieku bija krietni vairāk un visvairāk tieši pašu mazāko bērnu, proti, vecumā no 1 līdz 4 gadiem, kuri brauc ar “Dip dap”. Vēl daudz dalībnieku bija, kuri pārstāv “Gulbenes Velo fanu” un brauc ar BMX,” stāsta J.Stībelis.

Sacensību gars bija visiem, jo īpaši mazajiem. To viņi lieliski demonstrēja, dodoties trasē un pārvarot šķēršļus. “Šo trasi ne visi izmanto ikdienā. Vecākus, kas bija ieradušies kopā ar saviem bērniem, aicināju nākt un izmantot trasi arī ikdienā. Bija tiešām tādi, kas šajā trasē bija pirmo reizi, un viņiem tas tik ļoti patika! Savukārt citi bērni šajā trasē brauc diendienā,” stāsta J.Stībelis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš atminas, ka, mazs būdams, arī piedalījās velosacensībās Gulbīšu parkā, un, to atceroties, arī radās ideja, ka ir nepieciešams rīkot sacensības bērniem. “Pie tam mums vēl tagad ir šāda trase! Ir vieta, kur sacensības var lieliski noorganizēt,” saka J.Stībelis.

Lai arī sacensībās tika noskaidroti godalgoto vietu ieguvēji, būtiskākais šoreiz bija kopā būšanas prieks un labi un aktīvi pavadīts laiks.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Paldies par šādām sacensībām, jo ļoti maz tiek padomāts pilsētā par izklaides iespējām pašiem mazākajiem.
  Turpmāk gan ieteiktu parūpēties par dalības apbalvojumu mazajiem, kuriem svarīgi ir piedalīties, lai gan mazi – ticu, ka izjuta to sacensību garu un kaut ledene par dalību un drosmi būtu jauki.

 2. Kur ir ķiveres?
  Kas par to atbildīgs?
  Visiem bērniem ir jābūt ķiverēm.
  Ja vecāki nav uzņēmušies atbildību, tad rīkotājiem būtu kategoriski jāaizliedz piedalīties.

  8
  3
 3. Linda droši vien pat guļ ķiverē, lai tarakāni no galvas neaizbēg!

  4
  9
 4. Alūksnē atkal atlkāja velo parku ,ko Gulbene bedre varētu palielīties nav nekā,tikai tukši projekti uz papīra cik tas ir bēdīgi ,ka blakus kaimiņi atīstās viens aiz otra projekts , bet bedrei Gulbenei pilnīgi nekā paldies domes klauniem👍🤦‍♂️🤷‍♀️

  7
  1
 5. Gan jau mūsu muļķīši var palielīties, ka vairāk par citiem noziedojuši mūsu naudu!

  3
  1
 6. Sveiki, laikam nebija pareizi(kārtējo reizi) padomāts, jo beigās bija vesels maisiņš ar šokolādītēm un visiem iedeva.Kad droši Jūs un daudzi citi bija projām. … Diemžēl tiek sataisīti pasākumi ķekšīša pēc.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.