Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes biedrība “Velo fans” telpu Stāķos vēlas nodot Sporta pārvaldes pārziņā

Ekrānuzņēmums.

Gulbenes biedrība “Velo fans” grib atteikties no velotreniņiem paredzētās pašvaldības telpas Stāķos. Ar šādu iesniegumu biedrība ir vērsusies pašvaldībā. Iemesls – biedrība, apsekojot telpu un apzinot nepieciešamo veicamo remonta darbu apjomu, konstatēja, ka tā nevar rast finansiālo iespēju veikt neatliekamos remontdarbus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes tautsaimniecības un attīstības komitejas 21.februāra sēdē izskanēja, ka noliktavā ir izveidota velotrase un notiek treniņi.

To ir paveikuši mazo sportistu vecāki – informēja deputāts, “Velo fana” biedrs Ivars Kupčs. Viņš piebilda, ka vecāki pilnīgi visu saviem spēkiem paveikt nevar, tāpēc tiek meklēts cits risinājums. Konstatēts, ka telpai vajadzīgs remonts jumtam un logiem. Biedrībai nav līdzekļu, ir vajadzīga pašvaldības palīdzība – sacīja I.Kupčs. Tāpēc ir doma, ka treniņu telpai ir jānonāk atpakaļ pašvaldības jeb Sporta pārvaldes pārziņā. Šobrīd pārvalde jau pārrauga šīs ēkas citu telpu daļu (sporta zāli), kas domāta treniņiem. Tur ir arī labierīcības.

Jāatgādina, ka pagājušā gada 30.novembrī novada domes sēdē tika nolemts pašvaldības Stāķu noliktavu 713,8 kvadrātmetru platībā biedrībai “Velo fans” nodot patapinājumā (bezatlīdzības lietošanā), sākot no 2023.gada 1.decembra līdz 2028.gada 1.decembrim.

Deputāti novada domes 29.februāra sēdē šo jautājumu vēl neizskatīja, nolēma to atlikt līdz juridiskai sakārtošanai. Tomēr spēkā paliek biedrības nodoms atteikties no telpas “Stāķi 26-1”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Labi,ka Druvienas cilvēki cīnījās par savu sporta zāli un neļāva to Velo fanam izpostīt.Druvienā vēl joprojām nedēļas nogalēs sporta zāli apmeklē daudzi sportot gribētāji.

  18
  2
 2. Lasot šos rakstus, rodas sajūta ka kundzei ir naids pret bmx. Varbūt kaut nedaudz pozitīva var uzrakstīt, cik bērni ir laimīgi (kaut nosaluši) ziemas apstākļos braukt ar velo, nevis aiz stūra iet pīpēt… Cik vecāki ir laika un līdzekļu iztērējuši. Skumji, ja kāds reiz no šiem puišiem izcīnīs pasaules līmeņa medaļas, tad gan skries visi bildēties un rakstus rakstīt…….. Bet lai ko sasniegtu ir vieta, ļoti smags un atbildīgs darbs treniņos…….

  10
  8
 3. Katrs nodarbojas ar to,kas viņam patīk,aizrauj un padodas.Bet lai nodarbotos ar savu sporta veidu,nevajag mēģināt atņemt kādam citam kaut ko,kā to gribēja izdarīt Velo fans.

  11
  1
 4. Nu moins,tev škrobe,kad Druvienas zāli neizpostīja? Nu jā,jaukt nav celt. Un kupčš end CO,bez valsts naudas,kā redzams nav ne cēlājs,ne vilcējs,ne sportotājs. Nekā personīga protams.

  3
  2
 5. Savādi gan! – Pagājušā gada vasarā, Velo fans pie telpu pieņemšanas ļoti labi redzēja kādā stāvoklī viņas bija.
  Pirms kaut ko tur uzsākt, vajadzēja visus riskus izvērtēt. Kāpēc pamodās tikai tagad?
  Vai nu to pasākumu bīda pilnīgi muļķi (atvainojos, bet nu tā sanāk), vai arī tas tika darīts ar nodomu – sak, ieliksim kāju durvīs, tad tēlosim muļķīšus, bet patiesībā uzkrausim nodokļu maksātājiem šauras interešu grupas izklaides izdevumus. Secinājums – ja cienījamais deputāts (Velo fana biedrs) šādi šiverē arī pašvaldībā, tad jājautā vēlētājiem – ko tad esiet savēlējuši. Un kur skatās Domes priekšsēdētājs?
  Šajā gadījumā jau nu nevajadzēja ņemt šīs telpas Sporta pārvaldes paspārnē. Jo tad sanāks, ka nodokļu maksātāji maksās par šo telpu remontu un uzturēšanu, bet nedomājiet, ka tur laidīs iekšā ”bērnus parastos” no ielas.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.