“Gulbenes Buki” izcīna uzvaru bronzas sērijas otrajā spēlē

“Ramirent” Nacionālās basketbola līgas bronzas sērijā pirmdien, 15. aprīlī, “Gulbenes Buki/BJSS” izbraukumā pārspēja “RSU/VEF Rīga”, izlīdzinot rezultātu sērijā. Trešās vietas ieguvēji kļūs zināmi ceturtdien, 18.aprīlī, Gulbenē. Liecina informācija “www.basket.lv”.

Komandas turpina pamatturnīrā aizsākto tradīciju savstarpējās spēlēs uzvarēt izbraukumā: “Gulbenes Buki/BJSS” Rīgā uzvarēja ar rezultātu 77:60, “RSU/VEF Rīga” – Gulbenē ar 85:79.

Bronzas sērijas otrajā spēlē Rīgā iniciatīva ilgu laiku bija gulbeniešiem, kuri 13.minūtē bija panākuši 15 punktu pārsvaru. 23.minūtē vēl bija 40:54, bet mājinieki ar 16:0 izrāvienu atjaunoja intrigu. 32.minūtē “RSU/VEF Rīga” vienība bija tuvu uzvarai sērijā (63:58), tomēr tradīcija tika turpināta – vēlreiz uzvarēja viesi – 74:78.

Uzvarētājiem Jānis Engers guva 15 punktus, Ingars Aizpurs, Rolands Šulcs un Sandis Bēts katrs pa 13 punktiem.

Izšķirošā spēle notiks ceturtdien, 18. aprīlī, pulksten 20.00 Gulbenes sporta centrā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

1. Kurš Dzirkstelē lobē Bukus? Sportā nekas cits nenotiek? Veterāni negūst uzvaras? Vai citi, kurus novads nesponsorē? Tā arī rodas iespaids, kā Buki mums ir pasaules naba. Mediju lielais spēks.