Gulbenes futbolisti izbraukumā uzvar Cēsu komandu

2.jūnijā Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas futbola komanda, tiekoties ar Cēsu futbolistiem, svinēja uzvaru. Foto: Kristiāna Ance Šolina

“Dali Dali” 3.līgas Ziemeļu zonas čempionātā pagājušās nedēļas nogalē savu trešo spēli aizvadīja Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas futbola komanda, kuras galvenais treneris ir Raitis Šolins.

Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvis Jānis Stībelis “Dzirkstelei” stāsta, ka gulbenieši izbraukumā Cēsīs tikās ar FK “Cēsis” komandu, pret kuru pagājušo gadu abās spēlēs piedzīvoti zaudējumi.

Spēle sākās ar gulbeniešu uzbrukumiem un vairākiem sitieniem pa pretinieku vārtiem, taču pretēji spēles ritējumam 10.minūtē kā pirmie rezultātu atklāja tieši cēsnieki. Pēc pazaudētas bumbas savā aizsardzības zonā tā nonāca pie FK “Cēsis” spēlētāja, kurš prata atrast komandas biedru soda laukumā, un rezultāts kļuva 0:1.

“Gulbenieši nenokāra galvas un turpināja uzbrukt tikpat mērķtiecīgi. Pie izcilas iespējas vārtu priekšā nonāca Lorenss Markuss Seņko, taču sitiens bija neprecīzs un bumba lidoja garām. Tika izdarīti arī vairāki “tālšāvieni” no 20 metriem, tas arī nenesa rezultātu. Renārs Rāms pēc lieliska reida pa labo malu ar sitienu no asa leņķa norībināja vārtu stabu. Momenti veidojās, bet pietrūka realizācijas, un puslaiks noslēdzās 0:1,” stāsta J.Stībelis.

Otrajā puslaikā gulbenieši turpināja kāpināt tempu un radīt bīstamas situācijas uz pretinieku vārtiem.

“Savukārt FK “Cēsis” komanda, cenšoties noturēt rezultātu, vairāk domāja par aizsardzību, nosēžoties ļoti zemu pie saviem vārtiem. Spēles rezultāts 63.minūtē kļuva 1:1, kad pēc centrējuma un neliela haosa soda laukumā to izlīdzināja Rihards Ozoliņš. Gulbenes komanda nebija apmierināta ar 1 punktu un visiem spēkiem devās uzbrukumā. 81.minūtē noteikumus savā soda laukumā pārkāpa cēsnieki un tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. To izpildīt devās Daniels Lazdiņš, taču vārtsargs bija uzdevumu augstumos un paglāba savu komandu. Cēsu komandas prieki gan nebija ilgi – pēc pāris minūtēm Ričards Stepanovs piespēlēja Denisam Ciunelim, kurš ierāvās soda laukumā un raidīja bumbu vārtos, rezultāts kļuva 2:1 gulbeniešu labā. Spēlei pielikt treknu punktu un realizēt lielisku momentu neizdevās Elvijam Smirnovam, no 10 metriem sitot nedaudz garām vārtiem. Pēc šiem pavērsieniem pretinieki vēl centās situāciju glābt, sūtot visus spēlētājus uzbrukumā. Arī FK “Cēsis” vārtsargs vēlējās komandai palīdzēt, iznākot tālu no vārtiem, taču tas izrādījās lieki. Pēc tālas piespēles no savas aizsardzības zonas bumbu laukuma centrā saņēma Deniss Ciunelis, kurš, apspēlējot vārtsargu, to raidīja tukšos vārtos, un rezultāts kļuva 3:1. Spēlēt vairs nebija atlicis daudz, un spēle tā arī noslēdzās,” stāsta J.Stībelis.

Nākamā spēle gulbeniešiem svētdien, 9. jūnijā, kad komanda izbraukumā tiksies ar FC “Madona/BJSS” futbolistiem.