Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes galda tenisa veterānu komandai izcils starts LSVS sacensībās

Gulbenes veterānu komanda. No kreisās: A.Neilands, A.Žvīgurs, V.Kore, J.Gibala, A.Koris, G.Rubenis. Foto: no personiskā arhīva

Pagājušajā svētdienā Salaspilī notika Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības 60.sporta spēļu ietvaros rīkotās galda tenisa sacensības.

“Iepriekšējā gadā mūsu komandai rezultāts šajās sacensībās bija ļoti pieticīgs, jo pēdējā brīdī veselības problēmas piemeklēja divus mūsu sportistus, un mūsu komanda bija spiesta startēt nepilnā sastāvā. Tas liedza pacīnīties par augstākām vietām kopvērtējumā,” “Dzirksteli” informē komandas pārstāvis Agris Koris.

Gulbenes veterānu komandu šoreiz sacensībās pārstāvēja maksimāli atļautie 5 sportisti: Gunārs Rubenis (85+), Jānis Gibala (70+), Vita Kore (60+), Aigars Žvīgurs (50+) un Andris Neilands (40+). Kopā sacensībās piedalījās 22 komandas. “Teikšu godīgi, skatoties uz šiem sportistiem, varēja pamanīt to, ka viņu reakcija nav tik zibenīga, ka spēles temps nav tik ātrs un izspēles kombinācijas reizēm pieklibo. Taču nevarēja nepamanīt arī to, ka šo sportistu spēles azarts un dzirksteles acīs ir nesalīdzināmi lielākas, nekā tas reizēm ir jaunajiem sportistiem. Ir grūti nodot tās emocijas, kas valdīja Salaspils sporta zālē, taču ticiet man, ka mēs varēsim tās atcerēties un nodot arī citiem vēl ļoti ilgu laiku,” uzsver A.Koris.

60+dāmas. No kreisās: D.Štamere, O.Kartuzova, V.Kore. Foto: no personiskā arhīva

Par vislielāko pārsteigumu individuālajos rezultātos parūpējās Vita Kore, kura izcīnīja mūsu komandai vienīgo bronzas medaļu. Viņa, pirmo reizi startējot tāda mēroga sacensībās, izšķirošajā cīņā par 3.vietu, skatītājiem par prieku un galda tenisa speciālistiem par ļoti lielu pārsteigumu, spēja pārspēt Latvijā regulāri spēlējošo un 62. reitinga pozīcijā esošo sportisti no Bauskas. Gunārs Rubenis četru sportistu konkurencē kopvērtējumā palika 4.vietā. Jānis Gibala 19 sportistu konkurencē izcīnīja augsto 7.vietu. Aigars Žvīgurs 19 sportistu konkurencē izcīnīja 10.vietu. Andris Neilands 16 ļoti spēcīgu sportistu konkurencē izcīnīja augsto 6.vietu.

Kopvērtējumā Gulbenes galda tenisistu veterānu komandai – 9.vieta. “Tas ir ļoti izcils mūsu galda tenisistu sasniegums un es katram no viņiem saku ļoti lielu paldies par sasniegtajiem rezultātiem. Es ļoti ceru, ka šī mūsu galda tenisistu izcīnītā vieta dos labu ieguldījumu Gulbenes novadam kopējā ieskaitē, startējot LSVS 60.sporta spēlēs,” uzsver A.Koris.

– Ginta Alberte

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.