Gulbenes novada čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā komandu vērtējumā “Gulbenes K.S.P.” izcīna uzvaru

Pagājušās nedēļas nogalē Gulbenē noslēdzās Latvijas čempionāti klasiskajā spēka trīscīņā juniorēm, junioriem, jauniešiem, veterānēm un veterāniem, kā arī Gulbenes novada čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, Latvijas kausa 6.posms. Šajās sacensībās startēja 24 “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba atlēti. Par to “Dzirksteli” informē “Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis.

“Gulbenes K.S.P.” Gulbenes novada čempionātā komandu vērtējumā izcīnīja 1.vietu, Latvijas čempionātā jauniešu grupā – 1.vietu, junioru grupā – 3.vietu, veterānu grupā – 1.vietu, junioru (sievietes) grupā – 1.vietu.

Latvijas čempionātā (juniores, juniori, jaunieši) svara kategorijā līdz 57 kg 1.vietu izcīnīja Danīna Dace Krūmiņa ar rezultātu 245 kg, absolūtajā vērtējumā viņai 3.vieta.
Junioru grupā svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Dāgs Bačuks ar rezultātu 290 kg.

Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 53 kg 1.vietu izcīnīja Dāvids Klucis ar rezultātu 245 kg, svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Sandis Abakoks ar rezultātu 307,5 kg, svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Armands Divre ar rezultātu 237,5 kg.

Latvijas čempionātā (veterānes, veterāni) svara kategorijā līdz 52 kg 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 192,5 kg, absolūtajā vērtējumā V40 (veterānes) grupā viņai 2.vieta.

Veterānu V40 grupā svara kategorijā līdz 93 kg 1.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 560 kg, absolūtajā vērtējumā 3.vieta.

Veterānu V50 grupā svara kategorijā līdz 66 kg uzvaras Laurus plūca Māris Strazdiņš ar rezultātu 175 kg.

Veterānu V60 un V70 grupā: svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Ēriks Dumārovs ar rezultātu 260 kg, absolūtajā vērtējumā V70 grupā viņam 1.vieta. Svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Jānis Vanags ar rezultātu 125 kg. Svara kategorijā līdz 93 kg 1.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 400 kg, absolūtajā vērtējumā veterānu V60 grupā 1.vieta. Svara kategorijā līdz 105 kg 1.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 300 kg, absolūtajā vērtējumā veterānu V70 grupā 2.vieta.

Gulbenes čempionātā sieviešu grupā svara kategorijā 69+ kg 1.vietu izcīnīja Marika Magaziņa ar rezultātu 445 kg, absolūtajā vērtējumā 1.vieta.

“Open” grupā svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Aleksandrs Jasinskis ar rezultātu 650 kg, absolūtajā vērtējumā 2.vieta.