Gulbenes novada čempionātā telpu futbolā aizvadītas pirmās spēles

Ir sācies Gulbenes novada atklātais čempionāts telpu futbolā, lai popularizēt telpu futbolu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī noskaidrotu Gulbenes novada labākās telpu futbola komandas.

Sacensību galvenais tiesnesis Jānis Stībelis stāsta, ka 8.janvārī sākās Gulbenes novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Kopumā piedalās 8 komandas, viena komanda ir no kaimiņu novada – FK “Madona”.

Komandas ir sadalītas divās apakšgrupās. Pirmajā sabraukumā spēlēja B apakšgrupa: FK “RIGUAL”, “Gulbenes BJSS”, “Litene” un “Rēveļi”. “Diemžēl uz pirmajām spēlēm neieradās “Litenes” komanda, līdz ar to pirmajā sabraukumā bija trīs spēles,” stāsta J.Stībelis.

Pirmajā spēlē tikās FK “RIGUAL” ar “Rēveļu” komandu. “Spēle iesākās ar negaidītiem vārtiem, kad vadībā izrāvās “Rēveļi”. Spēles laikā notika trīs vadības maiņas. Pēc spēles rezultāta varēja redzēt, ka komandas nebija ilgi spēlējušas, jo vārtu birums bija iespaidīgs. Beigu rezultāts bija 6:4 par labu FK “RIGUAL”,” stāsta J.Stībelis.

Otrajā spēlē tikās “Gulbenes BJSS” ar FK “RIGUAL”. “Uzbrukumiem bagāta spēle ar vairākiem vārtu gūšanas momentiem, līdzīgi kā pirmajā spēlē – vadības maiņas. Jaunieši no “Gulbenes BJSS” komandas negrasījās padoties un rādīja raksturu līdz spēles beigām, bet veiksme uzspīdēja FK “RIGUAL” komandai ar rezultātu 2:3,” stāsta J.Stībelis.

Pēc neliela pārtraukuma laukumā tikās “Rēveļu” un “Gulbenes BJSS” komandas. “Gulbenes jaunieši ātri atklāja rezultātu un izvirzījās vadībā ar 3:0, bet “Rēveļi” nepadevās un pirms puslaika pārtraukuma atguva divus vārtus. Otrā puslaika vidū “Rēveļu” komanda izlīdzināja rezultātu – 3:3, bet pēdējās minūtēs bija manāms nogurums un tika ielaisti vārti. Rezultāts – 5:3 par labu “Gulbenes BJSS”,” stāsta J.Stībelis.

Rankas pamatskolas sporta zālē spēles B apakšgrupai 8.janvārī
10:00 – FK RIGUAL– Rēveļi – 6:4 (N.Zeps 2, S.Sirmais 1, R.Voroņins 1, T.Cinglers 1, R.Kaulakans 1 – D.Sinka 3, A.Vanags 1)
10:50 – FK RIGUAL- Gulbenes BJSS – 3:2 (S.Sirmais 2, N.Zeps 1- D.Ciunelis 1, R.Rāms 1)
11:30 – Rēveļi – Litene – W:0
12:10 – FK RIGUAL – Litene – W:0
13:00 – Rēveļi – Gulbenes BJSS – 3:5 (D.Sinka 2, E.Kurkovs 1 – D.Ciunelis 3, M.Kablukovs 1, J.Mauriņš 1)
13:50 – Gulbenes BJSS – Litene – W:0

Nākamais sabraukums notiks 22.janvārī Tirzas pamatskolas sporta zālē, kurā tiksies A apakšgrupas komandas: FK “Madona”, “Ranka”, FK “Cēzars”, “Līgo”.