Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada šahistu komanda – 5.vietā Vidzemē

Gulbenes novada komanda Vidzemes novadu komandu čempionātā šahā. Foto: no personiskā arhīva

Mālpils sporta centrā 17.februārī notika pirmais Vidzemes novadu komandu čempionāts šahā. Par to “Dzirksteli” informē Starptautiskās šaha federācijas meistars Jānis Grasis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

J.Grasis stāsta, ka katrā komandā startēja četri šahisti, no kuriem pie pēdējā galdiņa vajadzēja būt sievietei. No 18 aicinātajiem Vidzemes novadiem ieradās 11 komandas, kas spraigi cīņās sacentās pie šaha galdiņiem septiņās kārtās. Laika kontrole bija visai dinamiska: 12 minūtes uz visu partiju un trīs sekundes klāt par katru izdarīto gājienu.

Turnīrā pārliecinošu uzvaru ar 14 komandas punktiem svinēja Ķekavas novada komanda. 2.vietā ierindojās Valkas novada komanda ar 11 punktiem. 3. un 4.vietu dalīja Siguldas un Limbažu novada komandas ar 9 punktiem, tomēr pēc papildu rādītājiem 3.vietu ieguva Siguldas novada šahisti.

Gulbenes novada komanda, kurā startēja Starptautiskās šaha federācijas meistars J.Grasis, Jānis Bokalders, Mareks Smukša un Mudīte Putniņa, starta tabulā pēc reitinga ierindojās tikai 10.vietā. Tomēr pēc spraigām cīņām komanda iekļuva olimpiskajā sešniekā un dalīja 5. un 6.vietu ar Valmieras novada komandu. Pēc papildu rādītājiem 5.vietā ierindojās Gulbenes novada komanda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada komandā lielākie punktu guvēji bija J.Grasis pie pirmā galdiņa (5,5 punkti no 6) un Mareks Smukša pie trešā galdiņa (4 punkti no 6).

“Tā kā bija ieradies nepāra skaits komandu, tad 7 komandas dabūja vienu maču izlaist un dabūja “plusiņu” bez spēles, tajā skaitā Gulbenes novada komanda,” saka J.Grasis.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.