Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada vieglatlēti – seniori saņem apbalvojumus

Gulbenes novada sporta veterāni: Voldemārs Mezītis, Gunārs Rubenis, Irita Bačka, Ņina Jurciņa un Harijs Āboliņš. Foto: no Sporta pārvaldes arhīva

Tradicionāli gada beigās Latvijas sporta veterānu – senioru (LSVS) savienība apbalvo labākos sporta veterānus par ilggadēju ieguldījumu veterānu sporta attīstībā un tā popularizēšanā, par ieguldījumu, startējot pasaules un Eiropas čempionātos – “Master” turnīros. Sumināto skaitā ir arī Gulbenes novada sporta veterāni. Svinīgais pasākums 16.decembrī noritēja Ādažos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar LSVS medaļas “Sporta slava” II pakāpes sudraba medaļu tika apbalvots gulbenietis Gunārs Rubenis. Sakarā ar 85 gadu dzīves jubileju kā ilggadējs sporta aktīvists novadā, sporta veterānu kustības aizsācējs, aktivizējot sporta soļošanu un komplektējot Latvijas komandas daudziem starptautiskiem startiem, kur komandas ieguva godalgotās vietas. 10. Baltijas veterānu čempionātā viņš ieguva 2.vietu 5 kilometru soļošanā K80+ grupā.

Ar LSVS medaļas “Sporta slava” III pakāpes bronza medaļu apbalvots gulbenietis Harijs Āboliņš. Sakarā ar 75 gadu dzīves jubileju un par ilggadēju dalību Latvijas sportā un veterānu – senioru kustībā. 10. Baltijas vieglatlētu veterānu čempionātā viņš uzvarēja 5 kilometru soļošanā K75+ grupā.

Ar LSVS “Goda zīmi” apbalvots beļavietis Voldemārs Mezītis par ilggadēju dalību Latvijas sportā un veterānu – senioru kustībā, stiprinot un pārstāvot Gulbenes novada komandu.10. Baltijas vieglatlētikas čempionātā viņš uzvarēja 200 metru skrējienā K65+ grupā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar LSVS “Goda diplomu” apbalvots gulbenietis Raivis Bērziņš par aktīvu dalību Latvijas veterānu – senioru sacensībās, pārstāvot Gulbenes novada komandu. 10. Baltijas veterānu čempionātā viņš ieguva 2.vietu 5 kilometru soļošanā K50+ grupā.

Ar LSVS “Goda diplomu” apbalvota druvēniete Irita Bačka par aktīvu dalību Latvijas veterānu – senioru sacensībās, pārstāvot Gulbenes novada komandu.10. Baltijas veterānu vieglatlētikas čempionātā viņa uzvarēja 5 kilometru soļošanā D50+ grupā.

Ar LSVS balvu “Laureāts 2023” apbalvota gulbeniete Ņina Jurciņa par izcīnīto 1.vietu Eiropas vecmeistaru vieglatlētikas čempionātā Itālijā, Pescārā, 10 kilometru soļošanā D70+ grupā Latvijas komandas sastāvā; par bronzas godalgu 6 kilometru krosā komandas sastāvā. 10. Baltijas veterānu vieglatlētikas čempionātā viņa uzvarēja 5 kilometru soļošanā D70+ grupā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“2023.gads mums ir bijis īpašs ar to, ka LSVS organizēja 60. pašvaldību sporta spēles 27 sporta veidos, kopumā sarīkojot 31 sacensību. Kopvērtējumā šajās sporta spēlēs piedalījās 33 Latvijas pašvaldību sportisti,” stāsta LSVS prezidents Ivans Klementjevs.

Gulbenes novads šajās sporta spēlēs absolūtajā vērtējumā ierindojās 14.vietā, bet novadu grupā – 7.vietā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Kā Gulbenes novada dome apbalvoja visu laiku labāko veterānu Gunāru Rubeni 85 gadu jubilejā?

    6
    5
  2. Mistiska spirta parvalde sim notikumam par godu atveleja sev Jaungada pateicibas…pelnijusi…ha ha ha ha

    6
    4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.