Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes rallijs “Sarma 2022” tomēr uzņems ierobežotu skaitu skatītāju

Foto: Dace Janova (“4rati.lv”).

Lai arī sākotnēji tika paziņots, ka rallijs “Sarma 2022” 12.februārī Gulbenē notiks bez skatītāju līdzdalības, rallija organizatori, konsultējoties ar atbildīgajām iestādēm un epidemioloģiskajiem speciālistiem, ir raduši iespēju rallija skatītāju zonās ielaist ierobežotu skaitu skatītāju. Par to informē rallija “Sarma” preses sekretārs Ģirts Avotiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rallijs “Sarma 2022” notiks epidemioloģiski drošā vidē, zaļajā režīmā. Tas nozīmē, ka ralliju varēs apmeklēt skatītāji tikai ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem, ievērojot striktus Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus.

“Pirmo reizi rallija “Sarma” pastāvēšanas vēsturē biļetes tirgosim tikai iepriekšpārdošanā un tikai internetā. Tas ir tāpēc, ka biļešu skaits ir ierobežots un visām biļetēm ir jābūt ar vārdu un uzvārdu, ko ierastajā veidā nespējam nodrošināt. Turklāt arī negribam pieļaut situāciju, ka kāds atbrauc uz ralliju un ir spiests braukt mājās, jo nav ticis pie biļetes,” stāsta rallija “Sarma” direktors Vilhelms Sniedzāns.

Biļetes būs iespējams iegādāties tiešsaistes biļešu tirdzniecības platformā “eKase.lv”. Rallija organizators aicina visus skatītājus pirms biļešu iegādes iepazīties ar noteikumiem un rallija laikā tos rūpīgi ievērot, lai neradītu problēmas ne sev, ne rallija organizatoram. Jāatceras, ka, iegādājoties biļeti, skatītājs piekrīt visiem noteikumiem un apzinās, ka biļeti nebūs iespējams ne atgriezt, ne apmainīt, ne nodot citām personām, ja nespēs ierasties vai izpildīt kādu no noteikumu punktiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mums ir prieks, ka, piesaistot zinošus cilvēkus un sakārtojot procesus, varam ralliju atvērt arī skatītājiem. Rallijs bez skatītājiem nav rallijs! Bet man ir jālūdz visi skatītāji novērtēt to darbu, ko esam izdarījuši, un būt apzinīgiem, ievērot noteikumus un neradīt problēmas ne sev, ne mums. Pateicos arī ministrijām un atbildīgajiem dienestiem, kuri izprata mūsu situāciju, un sniedza visu iespējamos padomus un atbalstu, lai mums nebūtu “jāuzceļ Gulbenes novada mūris” un ziemā “jāgana sēņotāji”,” neslēpjot prieku, saka V.Sniedzāns.

Būtiskākās atšķirības, ar kurām būs jāsaskaras skatītājiem, ir tās, ka skatītāju zonās tiks kontrolēts skatītāju skaits un populārākajās zonās visi gribētāji var netikt ielaisti. Skatītāju un sportistu plūsmām ir jābūt šķirtām, kas nozīmē, ka ieiešana un iziešana caur ātrumposmu startiem un finišiem būs aizliegta. Tieši tāpat tiks liegta skatītāju piekļuve servisa parkam un rallija centram. Skatītājiem jāņem vērā, ka, piebraucot pie biļešu kontroles punktiem, visiem skatītājiem ir jālieto sejas maskas un skatītāju zonās jāievēro 2 metru distance starp mājsaimniecību locekļiem.

“Aicinu skatītājus būt saprotošiem un uz ātrumposmiem doties laikus, sagatavojot biļetes, sertifikātus un dokumentus, jo biļešu kontrolpunktos tas tiks pārbaudīts un katra aizķeršanās tikai kavēs citus skatītājus. Esiet piesardzīgi un kopā ar mums ievērojiet valstī ieviestos ierobežojumus!” piebilst V.Sniedzāns.

Skatītājiem saistošos noteikumus iespējams atrast mājaslapās “autorally.lv” un “ekase.lv”. Savukārt plašāka informācija par ralliju “Sarma 2022” ir atrodama “autorally.lv” un sociālajos tīklos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Kur vēl var būt lielāks stulbuma kalngals? Ar Ku-kū kodiem, maskām un distanci meža vidū! Vai tiešām cilvēkiem vairs smadzeņu nav galīgi palicis?

  14
  7
 2. Tas iespējams tikai Latvijā! Drīz uz tualeti ejot vajadzēs izpotēties!

  6
  8
 3. 10 skatītājus no 10 līkumiem sadzīs vienā zonā, lai veidotu epidemioloģiskās drošu vidi.

  8
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.