Gulbenes sporta veterāni piedalās sporta spēlēs Valmierā

15. un 16. jūlijā Valmierā notika Latvijas Sporta veterānu savienības (LSVS) 60. sporta spēles piecos sporta veidos. Gulbenes novads tika pārstāvēts volejbolā un vieglatlētikā. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvalde.

Volejbolā Gulbenes novada dāmu komanda D 45+ grupā izcīnīja trešo vietu. Komandas sastāvā spēlēja Inita Medne, Inese Ubaga, Daiga Ņikitina, Solvita Vīcupa-Ulme, Vera Terentjeva, Ingūna Maļinovska, Elīna Rozenfelda, komandas pārstāve – Liene Ķikuste.

Savukārt vieglatlētikā Gulbenes novada komanda izcīnīja 25 dažāda kaluma medaļas (11 zelta, 7 sudraba un 7 bronzas), komandu vērtējumā ierindojoties vienpadsmitajā pozīcijā ar 443 punktiem. Sacensībās Valmierā piedalījās aptuveni 460 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem, kā arī kaimiņvalstu sportisti no Lietuvas un Igaunijas.

Divas zelta godalgas Gulbenes novadam izcīnīja Irita Bačka, Harijs Āboliņš, Ādolfs Mičulis un Voldemārs Mezītis. Pirmo vietu I.Bačka (D50+) un H.Āboliņš (K70+) izcīnīja 3 un 5 kilometru soļošanā, savukārt divas augstākā kaluma godalgas Ā.Mičulim tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā (K85+). V.Mezītis izcīnīja pirmo vietu 100 un 200 metru sprinta distancēs (K65+).

Viena augstākā kaluma medaļa Jānim Ančam, Gunai Ģērmanei un Jānim Ģērmanim. Pirmo vietu 1500 metru skrējienā izcīnīja Jānis Ančs (K80+), savukārt 400 metru distancē – G.Ģērmane (D35+) un J.Ģērmanis (K40+).

Divas sudraba godalgas 3 un 5 kilometru soļošanā izcīnīja Gunārs Rubenis (K80+). 3 km soļošanā otrā vieta Ņinai Jurciņai (D70+) un Raivim Bērziņam (K50+), savukārt 5 kilometru soļojumā sudraba godalga Guntim Balodim (K75+). 400 metru distancē sudraba medaļa Vladimiram Kallasam (K75+), savukārt Iritai Bačkai – trīssoļlēkšanā.

Pa vienai bronzas medaļai izcīnīja Ņina Jurciņa 5 km soļošanā, Andrejs Vācietis (K85+) un Guntis Balodis – 3 km soļošanā, Vladimirs Kallass – 200 metru sprintā, Guna Ģērmane – tāllēkšanā, bet diska mešanā – Anita Žavrida (D50+), kā arī ieskaites punktus par trešo vietu komandai ieguva Jānis Pērkons (K75+). Ieskaites punktus komandai deva arī Jānis Supe, izcīnot ceturto vietu 5 kilometru skrējienā.

Sacensības vieglatlētikas arēnā noslēdzās ar jauktās zviedru stafetes skrējieniem. 100+200+400+800 metru stafetē Gulbenes novada kvartets, kura sastāvā startēja Irita Bačka, Voldemārs Mezītis, Guna Ģērmane un Jānis Ģērmanis, izcīnīja otro vietu.

LSVS 60. sporta spēlēs sestdien Mežaparkā spēkiem mērosies pludmales volejbolistes.