Gulbenes sporta veterāni svaru stieņa spiešanā guļus izcīna ceturto vietu

Ilustratīvs foto: “Pexels.com”.

Bauskas novada Codē 30.aprīlī notika Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības 59. pašvaldību sporta spēļu finālsacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 84 dalībnieki no 13 novadiem. Gulbenes novadu pārstāvēja 10 sportisti, komandu vērtējumā iegūstot 4.vietu. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītāja vietniece nozares jautājumos Dace Anča.

Individuālie rezultāti: dāmām D40+ vecuma grupā svara kategorijā līdz 63 kg 2.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 42,5 kg. D50+ svara kategorijā virs 63 kg 4.vietu ieguva Ilona Grīga ar rezultātu 55 kg. D60+ svara kategorijā līdz 63 kg 2.vietu izcīnīja Svetlana Svjatnaja ar rezultātu 47,5 kg.

Kungiem K40+ svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Oskars Stačs ar rezultātu 100 kg, 2.vietu arī šajā grupā izcīnīja Aigars Cīrulis svara kategorijā līdz 93 kg ar rezultātu 140 kg. K50+ svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Māris Strazdiņš ar rezultātu 87,5 kg, savukārt svara kategorijā līdz 105 kg 3.vietu izcīnīja Raimonds Grīgs ar rezultātu 125 kg. K60+ svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Vilnis Lamsteris ar rezultātu 122,5 kg, savukārt svara kategorijā līdz 93 kg 3.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 97,5 kg. Vecuma grupā K70+ svara kategorijā līdz 105 kg 4.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 70 kg.