Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes veterāni slēpotāji izcīna pirmo vietu jau vienpadsmito reizi

Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde

Februāra pirmajā sestdienā Madonā sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” uz Latvijas Sporta Veterānu savienības 61. sporta spēlēm distanču slēpošanā pulcējās vairāk kā 140 sportisti, pārstāvot 17 pašvaldību komandas. Vienpadsmito reizi pēc kārtas komandu vērtējumā par uzvarētājiem kļuva Gulbenes novada slēpošanas senioru komanda, iegūstot maksimālo punktu skaitu – 120. Godalgotais trijnieks tāpat kā pērn – otrajā vietā Valmieras novada komanda ar 112 punktiem, bet trešie ar 111 punktiem mājinieki Madonas novads.

Tradicionāli sacensību pirmajā daļā risinājās individuālie starti. Gulbenes novadam visvairāk izcīnītas zelta godalgas – sešas. Tā par uzvarētājiem savās vecuma grupās kļuva: 1 kilometra distancē Gunārs Rubenis (K 85+) un Jānis Ančs (K 80+), 2 kilometru distancē Dace Anča (D 45+), 5 kilometru distancē Linda Savļaka – Bondare (D 40+) un Antis Zunda (K 60+), savukārt 10 kilometru distancē pārliecinoši uzvaru svinēja Jānis Paipals (K 40+). Sudraba godalga šogad 1 kilometra distancē Ņinai Travinai (D 75+) un 5 kilometros Raivim Ančam (K 50+), savukārt bronzas godalga Jānim Ģērmanim (K 45+).

Pēcpusdienā starts tika dots jauktajai stafetei (190+), kur kungi slēpoja 2 kilometrus, bet dāmas 1 kilometru. Gulbeniešiem pirmajā posmā startēja Raivis Ančs. Viņš pēc sava posma stafeti nodeva kā otrais. Sandra Volodina savā posmā šo pozīciju nosargāja, trešajā posmā slēpojošā Linda Savļaka – Bondare tik ļoti pietuvojās līderei, ka jau pēdējā etapā slēpojošais Jānis Ģērmanis ar pirmajiem metriem apsteidza Valmieras slēpotāju un arī finiša līniju šķērsoja kā uzvarētājs.

Vislielāko paldies gribu teikt visiem Gulbenes novada slēpošanas komandas pašaizliedzīgajiem dalībniekiem par atbalstu daudzu gadu garumā, pašatdevi un uzcītību gan treniņos, gan sacensībās, lai mūsu komanda noturētos virsotnē.

Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Malači pensionāri.Tik jāpriecājas,ka tik stipri un uzņēmīgi,un ka neguļ uz cisām.
    Visiem tikai veselību un turēt tik buru.

    15
  2. Veterāni..40%…pārējie 60. Bet tā atmosfēra…kopā būšana. Tas ir vajadzīgi. Mums jau vairs nav novada ziemas sporta spēles.(bet ļoti vajadzētu…ar visu balli). Paldies DACE ANČA….pēc Tevis…un Tavas saimes nezinu kas būs. Mēģini neskriet līdz..ka slēdz skolas…pastus utt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.