Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaungulbenieši uzrāda labus rezultātus “Armijas raušanā” Rugājos

Latvijas atklātajā kausā “Armijas raušanā” svarbumbu sportā piedalījās jaungulbenieši Alvis Makejevs, Dāvis Jermacāns un Mareks Šivakovs. Visi trīs uzrādīja ļoti labus rezultātus. Foto: no personiskā arhīva.

Gada nogalē Balvu novada Rugājos notika Latvijas atklātais kauss “Armijas raušanā” svarbumbu sportā, kurā piedalījās Alvis Makejevs, Dāvis Jermacāns un Mareks Šivakovs no Jaungulbenes pagasta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Raušana notiek ar kontrollaiku – 12 minūtes, neierobežotu roku maiņu, nenoliekot bumbu uz grīdas. Uzvarētājs tiek noteikts pēc svarbumbas pacelto reižu skaita katrā svara, vecuma un dzimuma kategorijā.

M.Šivakovs svara kategorijā līdz 78 kg uzrāva 229 reizes un savā svara kategorijā izcīnīja uzvaru. D.Jermacāns svara kategorija līdz 85 kg uzrāva 251 reizi un arī izcīnīja uzvaru. A.Makejevs svara kategorija virs 95 kg uzrāva 220 reizes un izcīnīja 2.vietu.

“Visi trīs ar rezultātiem esam apmierināti. Visi rāvām 24 kg smagu svarbumbu. Izdarījām maksimumu,” “Dzirkstelei” saka A.Makejevs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: no privātā arhīva

A.Makejevs stāsta, ka kādreiz svarbumbas sacensības notika arī Gulbenes novadā, bet tagad tādas mūsu novadā nerīko, tāpēc jaungulbenieši izmanto iespēju braukt citur piedalīties.

“Aptuveni trīs gadus nebijām startējuši sacensībās. Sacensības notika tepat blakus Rugājos. Atsākām treniņus, jo pagasts piešķīra telpas tieši pagastmājā. Paši individuāli trenējamies. Trenējas aptuveni 10 cilvēki – visi vietējie, arī divas meitenes. Paldies pagasta pārvaldes vadītājam Aleksandram Vasiļjevam par piešķirtajām telpām! Tās jau mums iedeva pirms laika. Ir vieta, kur savā pagastā trenēties. Uz sacensībām braucām, jo vajag tādu kā atskaites punktu,” stāsta A.Makejevs.

Nākamās sacensības, kurās plāno piedalīties jaungulbenieši, paredzētas 11.februārī Daugavpilī – tas būs viens no Latvijas kausa posmiem. “Ir doma regulāri piedalīties sacensībās. Pagaidām trijatā, bet gatavojas vēl divas meitenes, kuras, iespējams, arī piedalīsies,” saka A.Makejevs.

– Inita Savicka

Foto: no privātā arhīva

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.