Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaungulbeniete Sanija Ozoliņa pasaules junioru vieglatlētikas čempionāta finālā šķēpa mešanā ierindojas 13.vietā

Foto: no privātā arhīva.

Šķēpmetēja Sanija Ozoliņa no Jaungulbenes Kolumbijas pilsētā Kali notiekošā pasaules junioru vieglatlētikas čempionāta finālā šķēpa mešanā ierindojās 13.vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labākajā mēģinājumā S.Ozoliņas aizmeta šķēpu 42,86 metrus tālu. Viņa finālā iekļuva pēc veiksmīgas apelācijas, lai gan kvalifikācijā viņas labākais rezultāts bija 47,45 metri. Otrajā mēģinājumā pēc S.Ozoliņas metiena, kas tika izpildīts, nepārkāpjot līniju, tiesnesis pacēla sarkano karogu, tāpēc tas netika mērīts. Vēlāk, atzīstot kļūdu, viņai tika ļauts izpildīt vēl vienu mēģinājumu, kas objektīvu apstākļu dēļ nebija tik veiksmīgs.

Tiesneši atteicās apstiprināt sportistes izpildīto metienu, jo tas netika mērīts, bet augstākstāvošā apelācijas komisija tomēr pielaidusi S.Ozoliņu kā 13.dalībnieci finālam. Video atkārtojumā konstatēts, ka neieskaitītajā mēģinājumā šķēps piezemējies apmēram pie 50 metriem, kas, visticamāk, būtu devis vietu finālā. S.Ozoliņa “Dzirkstelei” atzīst: “Ir žēl, ka nenomērīja vislabāko metienu. Bija ļoti tuvu līnijai, bet tiesnesis pacēla sarkano karodziņu. Pēc tam skatoties atkārtojumā video, es nepārkāpu līniju, bet izmērīt jau vairs nevarēja. Viss varēja izvērsties citādāk. Mazliet rūgtums ir, bet nekas. Pēc apelācijas iekļuvu finālā, bet viss neizdevās, ko biju iecerējusi, taču tā bija laba pieredze, ka varēju tur aizbraukt.”

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.