Komandas“FB Gulbene/ZAFC” futbolistes izcīna pirmo uzvaru

Latvijas Sieviešu futbola 1.līgas čempionātā pirmo uzvaru guva “FB Gulbene/ZAFC” komanda. Izbraukumā Piņķos ar 2:1 pārspētas “Rīgas FS/Babītes SK” futbolistes. Abus vārtus guva Evelīna Jaunslaviete. Par to informē Arnis Martusevičs.

“Sākuma sastāvā laukumā devās Linda Vīksniņa, Santa Vīksniņa, Diāna Vīksniņa, Kristīne Rižkina, Anastasija Gabrāne, Ruta Uzāre, Ance Katane, Sandija Jansone, Paula Pundure, Krista Kristiāna Brence un Evelīna Jaunslaviete. Sākumā komandas meklēja pretinieču vājās vietas, un pirmās to atrada pretinieces, panākot 1:0 savā labā. Drīz gan radās iespēja panākt neizšķirtu, bet tā tika izniekota. Puslaika vidū savu izdevību, saņemot piespēli no Ances, izmantoja Evelīna, un rezultāts kļuva 1:1. Neņemot vērā šauro rezervistu soliņu, aktīvāk darbojās mūsu meitenes, bet atpūtā komandas devās ar 1:1.

Otrajā spēles daļā aktivizējās saimnieces, bet tas nedeva rezultātu. Savukārt vēlreiz izcēlās Evelīna, un mūsējās nonāca vadībā ar 2:1. Šajā momentā aktīvi nospēlēja Krista Kristiāna, piespiežot pretinieces zaudēt bumbu pie sava soda laukuma. Sekoja viņas saspēle ar Anci, kura bumbu nogādāja Evelīnai. Uz maiņu laukumā devās Agate Katane un Karīna Poikāne. Spēles izskaņā “RFS/Babīte” centās panākt neizšķiru un mūsējām radās vairāki labi pretuzbrukumi, bet Anci un Evelīnu pievīla precizitāte. Savukārt vārtos daudz darba bija vārtsardzei Lindai, kura pēdējās minūtēs vairākas reizes glāba komandu.

Uzvara ar 2:1 dod mums otro vietu turnīra tabulā, bet Evelīna ar diviem gūtiem vārtiem ir piektā rezultatīvākā čempionātā,” stāsta A.Martusevičs.

Nākamā spēle “FB Gulbene/ZAFC” komandai būs 21.maijā pulksten 15.00 izbraukumā ar vienu no čempionāta spēcīgākajām komandām un aizvadītā gada 1.līgas trešo labāko – “BFC Daugavpils”.