Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

LFF, UEFA un Volta Disneja studija piedāvā bezmaksas futbola nodarbības meitenēm

Sākusies individuālā pieteikšanās dalībai populārās meiteņu futbola programmas “Playmakers” pavasara nodarbībās. Programmas trešajā sezonā bezmaksas nodarbību stāstu centrā būs varoņi no populārās multiplikācijas filmas “Encanto”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Playmakers” programmu Latvijas Futbola federācijas (LFF) realizē sadarbībā ar Eiropas Futbola asociāciju savienību (UEFA) un Volta Disneja studiju. Tā sniedz jautru un drošu futbola pamatprincipu apguvi meitenēm vecumā no pieciem līdz astoņiem gadiem.

Nodarbībām ir pieejami 37 treniņu punkti visā Latvijā. Katrā no tiem pieejamas astoņas bezmaksas nodarbības futbola iepazīšanai. Izvēloties sev ērtāko treniņu punktu un reģistrējoties, dalībnieki iegūs visu nepieciešamo informāciju par nodarbību tālāko norisi.

Reģistrēšanās iespējama tīmekļvietnē www.playmakers.lff.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atšķirībā no tradicionālajām futbola treniņu programmām “Playmakers” treniņu sesijas seko stāstiem no plaši mīlētām Disneja studijas multiplikācijas filmām. Ar šo varoņu un futbola elementu palīdzību programmā iesaistītie un apmācītie treneri/skolotāji palīdz meitenēm izdzīvot filmu notikumus kustību, komandas darba un iztēles veidā, vairojot meiteņu izpratni par regulāru fizisku aktivitāšu un futbola pievilcību.

Pirmajos divos “Playmakers” gados bezmaksas treniņos iesaistījās vairāk nekā 3000 meitenes, daudzas no kurām vēlāk turpināja jau regulāras futbola nodarbības un pievienojās kādam no klubiem, kā arī startēja LFF organizētajā U-8 vecuma grupas meiteņu čempionātā ar 17 komandu dalību. Ja iepriekšējās sezonās programma ar labiem rezultātiem un plašu ģeogrāfiju tika realizēta vietējos klubos, attiecīgi apmācot klubu trenerus un piedāvājot bezmaksas nodarbības visām interesentēm, tad šogad šāda sadarbība papildus darbam klubos tiks realizēta arī ar izglītības iestādēm, apmācot sporta skolotājus vai izglītības iestāžu nozīmētās personas.

LFF pastāvīgi strādā pie savu norišu kvalitātes uzlabošanas, tāpēc marta beigās tika pulcēti “Playmakers” programmas instruktori no jau esošajiem treniņu punktiem un potenciālajiem jaunajiem punktiem, lai izglītotos, dalītos ar labāko praksi un virzītos uz nākotnes uzlabojumiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.