Meiteņu futbola komanda “FB Gulbene/ZAFC” aizvadījusi divas spēles

Latvijas Sieviešu futbola 1.līgas čempionātā divas spēles ar mainīgām sekmēm aizvadījušas “FB Gulbene/ZAFC” komandas spēlētājas.

Izbraukumā ar 5:0 uzvara pār “Liepājas FS-2”. Sākuma sastāvā laukumā devās Linda Vīksniņa, Diāna Vīksniņa, Melisa Borisanova, Ance Katane, Anastasija Gabrāne, Estere Tīna Sokirka, Sandija Jansone, Evelīna Jaunslaviete, Amanda Vītola, Valērija Djubko un Kristīne Polukejeva. Spēle ritēja ar Gulbenes meiteņu pārsvaru, bet ar vārtu guvumiem nesekmējās. Pirmajā puslaikā vienīgais precīzais sitiens padevās Sandijai. Otrajā spēles daļā pa divām reizēm izcēlās Ance un Evelīna. Galarezultātā – 5:0.

Savukārt spēle ar “FC Talsi” mūsu komandai nevedās nemaz. Divas rupjas kļūdas aizsardzībā pirmajā puslaikā un divi zaudēti vārti. Toties mūsējās nespēja pārspēt pretinieču vārtsargu pat no visizdevīgākajām situācijām. Arī pretiniecēm tās bija vienīgās iespējas un tika izmantotas. Rezultātā – negaidīts zaudējums ar 0:2. Šajā spēlē mums nevarēja palīdzēt Ance un Evelīna, kuras atradās Latvijas U-19 izlases treniņnometnē.

Čempionātā komandas aizvadījušas dažādu spēļu skaitu. “FB Gulbene/ZAFC” no 11 1.līgas komandām ar sešiem punktiem dala 4.-6.vietu, vārtu attiecība – 10:5.

Labāko vārtu guvēju sarakstā Evelīna un Ance ar 4 precīziem sitieniem dala 6.vietu.

Nākamā spēle mūsu komandai notiks Gulbenē 11.jūnijā pulksten 14.00 ar 1.līgas līderkomandu no Daugavpils.