Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Noskaidroti Gulbenes novada “Kilometru cīņu” līderi

Foto: “Facebook.com/gnsportaparvalde”.

Gulbenes novada Sporta pārvalde no 21.marta līdz 23.aprīlim organizēja izaicinājumu “Kilometru cīņas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sporta pārvalde informē, ka šogad par uzvarētājiem ar pieveiktiem 4208,55 kilometriem kļuva Lizuma pagasts, kur vislielāko ieguldījumu uzvaras kaldināšanā ielika Lizuma pirmsskolas iestādes piecas grupiņas: “Prātnieki” (audzinātāja Sandra Popa), “Zinīši” (Mārīte Zvirgzdiņa), “Ķipari” (Dace Bumbure), “Kāpēcīši” (Mārīte Smalča) un “Čimpolīši” (Signe Aizupiete).

Otro vietu ieguva Lejasciema pagasts ar pieveiktiem 2463,65 kilometriem, bet godalgotajā 3.vietā ar nostaigātiem/noskrietiem 1447,92 kilometriem ierindojās Stāmerienas pagasts.

Izaicinājumā kopā piedalījās 181 dalībnieks, mēneša laikā sakrājot 11 062,04 kilometrus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kilometru cīņās individuāli ražīgākais ir Gatis Bērziņš no Stāmerienas pagasta, kura kontā ir 485,64 kilometri, aiz viņa – Biruta Logina no Jaungulbenes pagasta, kura pieveica 473,76 kilometrus. 3.vietā – stāmerieniete Sanita Indriksone ar 460 kilometriem. Tikai par nieka 120 metriem mazāk pieveica lejasciemietis Nauris Kozuliņš – 459,88 kilometri.

Notika arī izloze, kurā Olimpiskās dienas krekliņu ieguva Kristīne Vindlande no Beļavas pagasta un Juris Bāliņš no Gulbenes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.