Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Olimpiskā mēneša pasākumi Gulbenes novadā

Foto: Gatis Bogdanovs.

8.aprīlī no pulksten 15.00 līdz 19.00 Gulbenē, Spārītes parkā – orientēšanās jeb “Zaļais aplis”. Vai arī var orientēties visu mēnesi Spārītes parkā vai kādā no novada pagastos izveidotajiem foto orientēšanās maršrutiem, to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot savu veikumu Sporta pārvaldei pa e-pastu. Saite uz foto orientēšanās maršrutiem ŠEIT

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

16.aprīlī pulksten 11.00 – miera pārgājiens apkārt Kaļņa ezeram jeb “Zilais aplis” (9 kilometri). Vai arī visa mēneša garumā var izvēlēties kādu novada ezeru, kuram apiet apkārt, to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot Sporta pārvaldei.8.aprīlī no pulksten 15.00 līdz 19.00 Gulbenē, Spārītes parkā – orientēšanās jeb “Zaļais aplis”. Vai arī var orientēties visu mēnesi Spārītes parkā vai kādā no novada pagastos izveidotajiem foto orientēšanās maršrutiem, to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot savu veikumu Sporta pārvaldei pa e-pastu “dace.anca@gulbene.lv”.

22.aprīlī pulksten 10.00 Gulbenes stadionā – olimpiskā vingrošanas kompleksa izpilde jeb “Sarkanais aplis”, kā arī novada skolu sacensības stafetēs un zīmēšanas un eseju konkursa uzvarētāju apbalvošana. Vai arī mēneša garumā ikviens var nofilmēt savu olimpiskā vingrošanas kompleksa izpildi un iesūtīt Sporta pārvaldei.

30.aprīlī pulksten 11.00 maršrutā Gulbene-Alūksne 48 kilometru garumā notiks riteņbraukšanas sacensības “Bānīša kauss 2022 jeb Apsteidz tvaiku!” – “Melnais aplis”. Vai arī mēneša garumā ir iespēja veikt jebkuru pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” izveidoto velo maršrutu (“www.visitgulbene.lv”), to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot Sporta pārvaldei.

1.maijā pulksten 11.00 – skrējiens “Rankas apļi 2022” jeb “Dzeltenais aplis” (3 un 6 kilometri) un Olimpiskā mēneša noslēgums. Vai arī mēneša garumā var skriet Sporta pārvaldes kādu no piedāvātajiem maršrutiem jebkurā novada pagastā, lietojot kādu no sporta aplikācijām un iesūtot savu veikumu Sporta pārvaldei.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Kuros pagastos un kad notiks foto orientēšanās? Kur atrast informāciju?

    1. Informācija būs rītdien. Visos pagastos kartes sagatavotas, pieejamas pie organizatoriem un rīt būs arī saite, kur būs sagatavoti foto par katru pagastu un pilsētu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.