Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Organizatori rallijam “Sarma 2024” gatavi

Pagājušajā gadā rallijā “Sarma” uz starta stājās 50 ekipāžas, arī lejasciemieši Mareks Šarcs-Švampāns/Armands Lūkins, kuri tehnisku iemeslu dēļ šāgada sacensībās savā novadā nepiedalīsies. Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Jau 10.februārī Gulbenes novadā startēs rallijs “Sarma”, kurš būs viens no Latvijas čempionu noskaidrošanai paredzētajiem sešiem posmiem. Par to, kas paveikts un kas vēl jādara, laikrakstam “Dzirkstele” stāsta rallija organizators Jānis Sniedzāns.


SS3 “Lūkins&Lūkins”, starts 11:02 • SS6 “Avoti”, starts 14:31


SS1 “Lācīši”, starts 09:11. SS4 “Ravita27”, starts 12:40


SS2 “Grantiņi-1”, starts 09:57. SS5 “Ķelmēni”, starts 13:26


Uz trešdienas pusdienlaiku bija pieteikušās 39 ekipāžas. “Tas nav daudz, taču vēl ir laiks, un, visticamāk, arī dalībnieki tāpat kā mēs, organizatori, seko līdz laika prognozēm. Pagaidām ir pieteikušies dalībnieki no deviņām valstīm. Ir pat Turcijas un dažas somu ekipāžas, kas varētu būt sevišķi interesantas skatītājiem. Laika apstākļi pagaidām ir vienīgais, kas var traucēt rallija veiksmīgai norisei, un pēc prognozēm šī sestdiena, svētdiena būs pašas nelabvēlīgākās dienas, kas var ietekmēt trases segumu. Tas ledus jau nekur nepaliks, jo visas prognozes rāda, ka nākamnedēļ mazi mīnusi pieturēsies, bet ar to sniegu jau laikam būs, kā būs. Līdz ar to gan braucējiem, gan skatītājiem iztrūkst ziemas rallija prieki. Runājot par ātrumposmiem, vislielākās izmaiņas būs posmā “Lūkins&Lūkins”, kur mainīts ir gan starts, gan finišs, un jāpiebilst, ka šīs trases daļas nekad iepriekš nav bijušas izmantotas šajā rallijā. “Lācīšu” “dopā” būs četri kilometri, kas kādreiz ir bijuši, bet ļoti sen nav izmantoti, un Druvienā trase būs nedaudz īsāka par iepriekšējo, tā ka gan dalībniekiem, gan skatītājiem būs gan ierastās, gan arī jaunas un nezināmas vietas,” sacīja J.Sniedzāns.
Akcents tiek likts arī uz 2024.gada Baltijas jūras valstu rallija čempionātu, kurš tiks aizvadīts kopā ar ralliju “Sarma” 2024”, “Historic open” un rallijsprintu. “Pagājušajā gadā tas notika Cēsīs, bet šogad pie mums, Gulbenē. Jācer, ka tas iedzīvosies un raisīs arvien lielāku dalībnieku interesi no visām Baltijas valstīm. Mēs arī pagarinām pieteikšanos līdz pirmdienai, jo brīvdienās kaimiņiem igauņiem ir sacensības un varbūt pēc tām vēl kāds būs gatavs startēt arī “Sarmā”. Un pirmdiena ir arī pēdējā diena, kad jāpaziņo federācijai galīgais lēmums. Varu teikt, ka rallijam esam gatavi un to neizjauks arī nestabilie laika apstākļi,” skaidro J.Sniedzāns.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Cerams, ka pārbraucienu laikā, ar sporta radžotajām riepām netiks bojāts jaunais dubultās apstrādes ceļa segums uz Druviena – Lizums ceļa.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.